Masumlar Apartmanı'nın Nacisi Diziden Ayrılıyor! TRT 1'den Açıklama Geldi

Masumlar Apartmanı'nın Nacisi Diziden Ayrılıyor! TRT 1'den Açıklama Geldi

TRT1 ekranlarında Salı akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı ilginç konusu ile izleyicileri kendine bağlamayı başardı. Dizideki Safiye’nin sevdiği kişi olan Naci ekranlara gelen son bölümde Safiye’den ayrılarak bir trene binip bitti. Bu bölümde Naci’nin diziden ayrılacağı belli oldu.

A+A-

Son yıllarda izleyicileri en çok etkileyen dizi yapımları arasında ilk sıralarda yer alan Masumlar Apartmanı konusu ile izleyicileri ekran başına topluyor. Reytingleri çok iyi olan dizide başarılı karakterlerden biri de Naci karakteri oldu. Naci dizinin 26.bölümünde Safiye’den uzak durması konusunda Han’dan aldığı uyarıyı düşünür ve gitme kararı alır. Bu durum Safiye’yi çok üzecektir.

Naci Masumlar Apartmanı’ndan Ne Zaman Ayrılacak

Salı akşamları saat 20.00’de izleyicileri ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı’nda Naci karakterinin gelmesi ile dizi ayrı bir duygusallık yakalamış oldu. Safiye’nin uzun süredir görmediği aşkı olan Naci’yi Tansel Öngel canlandırıyor. Tansel Öngel’in dizi ile 13 bölümlük bir sözleşme imzaladığı biliniyor. Bu durumda izleyici yorumlarına göre Naci diziden 28.bölümde ayrılmış olacak.

Masumlar Apartmanı Dizisinden Naci Ayrılıyor

Ekrana gelen 26.bölümde Naci Safiye ile vedalaşarak gitme kararı alıyor. Kızının kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyerek giden Naci’nin peşinden tren garına giden Safiye treni kaçırır ve Naci gider. Dizide çok önemli isimler rol alıyor.  Bu kişiler arasında Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ile birlikte Birkan Sokullu yer alıyor.