Masumlar Apartmanı'nın O Oyuncusu Krize Girdi! İsyan Ettiği Kadar Var..

Masumlar Apartmanı'nın O Oyuncusu Krize Girdi! İsyan Ettiği Kadar Var..

TRT 1 ekranlarında yer alan Masumlar Apartmanı dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Uğur Uzunel sosyal medya hesabından isyan ettiği bir durumu paylaştı. Başarılı oyuncunun isyanına hayranlarından destek mesajı geldi.

A+A-

TRT 1'in Masumlar Apartmanı dizisi rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Reytingleriyle her hafta rakiplerine zor anlar yaşatan Masumlar Apartmanı dizisinin başarılı oyuncularından olan Uğur Uzunel sosyal medya hesabında ki bir paylaşımında birçok konuda eleştiride bulundu. Oyuncunun sosyal medya da ki isyanına hayranlarından büyük bir destek geldi.

Ünlü oyuncunun sosyal medya isyanı..

Oyuncu Uğur Uzunel sosyal medyada ki paylaşımında "1,5 saattir Beşiktaş Sahil Yolu'ndan Cihangir'e gitmeye çalışıyorum. Twitter'dan tüm gündemi okudum, 2 bölüm mini dizi izledim. (Şaka değil) Duruyoruz... Bu arada saçlarım daha çok beyazladı, olgunlaştım. Anne-babamı daha iyi anlıyorum ve gençlere daha hoşgörülüyüm artık. Anlayış gösterin onlara, enerjileri var. ''Telefonunu göster'' deyip durmayın, en iyi marka telefon sahibi olsunlar. Çok mu yani? Değil. Arabadan ne zaman ineceğim meçhul. Tibet'e bir manastıra tırmanıyorum heralde." ifadelerini kullanarak birçok konuda eleştiride bulundu.

Masumlar Apartmanı tüm hızıyla devam ediyor!

Bu arada Masumlar Apartmanı dizisi de reytinglerde ufak problemler yaşasa da, yine de izleyicilerini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Özellikle bu hafta ki bölümde çok büyük gelişmelerin yaşanması bekleniyor.