Mehmet Ali Erbil, Sosyal Medyayı Salladı! Eski Dostu Hakkında Neler Söyledi?

Mehmet Ali Erbil, Sosyal Medyayı Salladı! Eski Dostu Hakkında Neler Söyledi?

Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada öyle şeyler söyledi ki duyanlar inanamadı. Seda Sayan ile aralarında ne oldu? Yakın oldukları bilinen ikili arasında neler yaşandı? Mehmet Ali Erbil, katıldığı canlı yayında neler söyledi? Haberimizde…

A+A-

İki yakın arkadaş olan Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasına kara kedi girdi. Peş peşe açıklamalar yapan oyuncu yakın arkadaşına söylemediğini bırakmadı. Mehmet Ali Erbil’in sosyal medya hesabından söyledikleri çok ses getirdi. Ünlü oyuncu, Seda Sayan’ı vefasızlıkla suçladı.

Seda Sayan Vefasızlıkla Suçlandı

Kaçış Sendromu hastalığı olduğu bilenen Mehmet Ali Erbil yakın dostu Seda Sayan’ı vefasızlıkla suçladı. Hastalığı boyunca arayıp sormayan Seda Sayan için sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şaşırttı. Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan için şu sözleri söyledi; "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor" dedi. Bununla kalmayan oyuncu canlı yayına katıldığı programda söylemediğini bırakmadı.

Mehmet Ali Erbil, Sayan’ı insanları işinden etmekle suçladı.

Geçen sene yemekteyiz programının sunucusu değişmesi ile gözler Seda Sayana çevrilmişti. Yemekteyiz programının sunucusu Onur Büyüktopçu gitmiş onun yerine Seda Sayan gelmişti. Aynı şekilde geçtiğimiz aylarda sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı Gelinim Mutfakta programının da sunucusu değişti ve Seda Sayan olmuştu. Beyaz Magazin programına telefon ile katılan Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’ı insanların işinden etmekle suçladı. Telefon ile bağlandığı canlı yayında şunları söyledi; "Fatih Ürek'ten sonra Onur Büyüktopçu'yu da görevinden alıkoydu. Kimse kötü konuşamıyor, çünkü bu kadın 60 yıldır herkesi korkutmuş" ifadelerini kullandı.