Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a Dava Çıkışı! Mali Taciz İddialarını Kabul Etmedi!

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a Dava Çıkışı! Mali Taciz İddialarını Kabul Etmedi!

Ünlü programcı Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay'ı taciz ettiği iddiasıyla gündemdeydi. Kendisinin böyle bir şey yapmadığını söyledi. Ece Ronay'ı dava edeceğini de açıkladı. Taciz mesajlarını "asistanım yazdı" diyerek geçiştirdi. Z kuşağının tuzağına düştüğünü söyleyerek şikayetçi olacağını programda duyurdu.

A+A-

Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay arasındaki konuşmalar birkaç gün önce ifşa olmuştu. Ece Ronay'ın paylaştığı görüntüler sonucunda Erbil'in Ronay'a karşı yakınlaşmak istediği ve ağza alınmayacak sözler sarf ettiği görüldü. Ancak söz konusu medya içerikleri karşısında Mehmet Ali Erbil'in sözleri ise dikkat çekiciydi. Kendisinin yazmadığını belirterek topu asistanına attı.

"Asistanım yazmış" Dedi!

Ece Ronay ile birlikte uyumak istediğine dair mesaj yazdığı görülen Mali, bu mesajın yanı sıra gündemi sarsacak mesajların tümünü asistanının yazdığını söyledi. Ece Ronay'ın kendisine tuzak kurmaya çalıştığını ve itibar suikastı yaparak ona zarar vermek istediğini belirten bazı cümleler kurdu. 

Mehmet Ali Erbil Davacı Olacak

Mehmet Ali Erbil, bağlandığı programlardan birinde davacı olacağını açıkladı. Ece Ronay ile aralarındaki konuşmaların kesilip biçildiğini ancak kendisi gerçek konuşmaları mahkemeye sunacağını söyledi. Kamuoyu ile medya içeriklerini paylaşmayacağının altını çizdi. Z kuşağı vurgusu yaparak Ece Ronay'a yükselen Mehmet Ali Erbil'e tepkiler dinmiyor. Ünlü ismin yazılan mesajları reddetmesi ve Ece Ronay'ı suçlu bulması sosyal medyada geniş yankı buldu.