Mehmet Şef MasterChef Yarışmacısını Stüdyodan Attı! TV8'de görülmemiş olay

Mehmet Şef MasterChef Yarışmacısını Stüdyodan Attı! TV8'de görülmemiş olay

MasterChef programında yaşanan stüdyodan kovulma skandalı çok konuşuldu. İzleyiciler, hangi yarışmacının cezalandırıldığını merak etti. Mehmet Şef, oldukça sinirli bir şekilde olaya müdahale etti. Peki TV8'deki programdan atılan yarışmacı kim? Kırmızı takım mağlubiyeti sonrası bu olay yaşandı.

A+A-

MasterChef'te nadir yaşanan bir olay gündeme geldi. Mehmet Şef'i bu kadar kızdıran olayın ne olduğu merak edildi. Özellikle de yarışma esnasında söylenen bazı sözler büyük tepki çekiyor. Jüri üyeleri bu gelişmelere dikkat ettiği için yarışmacıları cezalandırabilmekte. Tunahan'ın sözleri yarışmaya damgasını vurdu.

Tunahan Hafsanur'a Müdahale Etti!

Tunahan, yarışma esnasında Hafsanur'a seslenince kıyamet koptu. Olaya canlı bir şekilde tanıklık eden Mehmet Şef'in Tunahan'ı stüdoydan gönderdiği görüldü. İzleyiciler bu duruma üzülse de kurallar gereği hareket ettiğini unutmayalım. Şef'in daima kurallar çerçevesinde ve katı bir şekilde yönetim sağladığı biliniyor.

Tunahan Ceza Aldı

Tunahan'ın MasterChef'ten uzaklaştırılması büyük gündem haline geldi. TV8 izleyicileri bu duruma karşı sesini çıkardı. Ancak yapılacak hiçbir şeyin olmadığı ve yarışmanın gereğince davranıldığı herkes tarafından biliniyor. Kırmızı takımın aldığı mağlubiyetle beraber işlerin rengi değişecek gibi gözüküyor. Hiçbir galibiyet elde edilemeyen gecede takım adına zor zamanlar yaşanmakta. Önümüzdeki günlerde bir şekilde kazanmaları gerekecek aksi takdirde yarışmacı sayıları azalacak.

ensonmedya.com