Memati'nin Teşkilat'ta Ne İşi Var? Teşkilat Dizisi Konusu Değişti mi?

Memati'nin Teşkilat'ta Ne İşi Var? Teşkilat Dizisi Konusu Değişti mi?

TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat'ta Gürkan Uygun'un diziye katılması büyük sevinçle karşılandı. Ancak Memati karakteri ile diziye dahil olacağı düşünüldü. Memati Teşkilat'ta mı oynayacak? Gürkan Uygun'un Teşkilat rolü belli oldu mu?

A+A-

TRT 1 Teşkilat dizisinin yeni sezonu yakında başlayacak. Dizide yaşanan gelişmelerden biri de oyuncu ayrılıkları ile diziye katılan oyuncular oldu. Pek çok kişi yapımdan çok şey bekliyor. Geçtiğimiz sezon yüksek reyting elde ettikleri için beklentiler de aynı ölçüde fazla. Ayrıca Teşkilat dizisinin yeni sezonunda Gürkan Uygun heyecanı yaşanacak. Başarılı oyuncunun Kurtlar Vadisi dizisindeki performansı yıllarca konuşulmuştu. Günümüzde de eski sahneler hala milyonlarca defa izlenmektedir. Ancak bir detay var ki Memati karakterinin geri dönebileceği iddia edildi.

Memati Teşkilat'ta Oynayacak mı?

Memati karakteri, Gürkan Uygun'un hayat verdiği bir karakterdi. Ancak ünlü ismin Teşkilat'ta canlandıracağı karakterin Memati olup olmadığı henüz kesinleşmiş değil. Kendisi, bu karakter ile ekranlara çıkarsa dizinin reytingleri şaşırtıcı derecede artacaktır. Yine de Kurtlar Vadisi'nde karakterin öldüğü bilindiğinden böyle bir hamlede bulunulması biraz güç gibi duruyor.

Yeni Sezon Tarihi de Açıklanmadı!

Yapımcının sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni sezon vurgusu yapıldı ancak tarih verilmedi. Yeni sezon fragmanında tanıtım tarihinin olmaması izleyicileri biraz üzdü. Şimdi ise herkes dizinin ne zaman yayınlanacağını bekliyor. Muhtemelen Eylül ayı sonu veya Ekim ayı başlarında 2. sezonu başlayacaktır.