Menajerimi Ara Dizisi 2. Sezon Yayınlanacak mı? Dizinin Final Yapması An Meselesi!

Menajerimi Ara Dizisi 2. Sezon Yayınlanacak mı? Dizinin Final Yapması An Meselesi!

Menajerimi Ara'da sezon finali heyecanı sürüyor. Dizinin Mayıs aylarında sezon finali yapması beklenmekte. Ancak genel olarak final yapma riski de bulunuyor. İzlenme oranlarındaki düşüş, Menajerimi Ara dizisinin 2. sezonunu yayınlatmayabilir. Peki izleyiciler dizinin devamı için neler yapabilir?

A+A-

Menajerimi Ara dizisi yakında sezon finali yapacak. Ancak yaşadığı reyting kaybından ötürü dizinin genel final yapma ihtimali de bulunuyor. Yani ikinci sezonda Menajerimi Ara dizisini izleyemeyebiliriz. Peki Menajerimi Ara'nın 2. sezonda devam etmesi için ne yapılması gerekiyor? İzleyiciler bu konuda kenetlenerek dizinin devamı açısından önemli bir gelişme kaydediyor. Başarılı yapım zaman içerisinde düşen reytinglerin kurbanı oldu. Eğer bu düşüş devam ederse sezon finalinden sonra ikinci sezon çekimleri başlamayabilir. Bir yandan da durumun farkında olan izleyici kitlesinin yoğun bir çaba sarf ederek diziyi finalden kurtarmak istediğini görüyoruz.

Menajerimi Ara Dizisi Final Yapacak mı?

Menajerimi Ara dizisi eğer izlenme oranlarında düşüş yaşanırsa evet final yapabilir. Ancak şu an için final yapacağı iddiaları doğru değildir. Dizinin reytingleri şu anki seviyesinden iyice düşerse dizi için final ihtimali artacak. Bu konuda resmi bir açıklama olmadığını da göz önünde bulunduralım.

Menajerimi Ara 2. Sezonu Gelecek mi?

Menajerimi Ara dizisinin 2. sezonu oldukça sıkıntılı bir süreçten geçiyor. İkinci sezonunun yayınlanması için dizinin izlenme oranlarında artış şart oldu. Çünkü bu gidişattan memnun olan bir kitle bulunmuyor. Yapımcı, kanal ve izleyiciler izlenme oranlarındaki düşüşün farkında. Ancak izleyiciler bu duruma şaşırtıcı şekilde önemli bir çözüm yöntemi geliştirmeye çalışıyor.

Menajerimi Ara Dizisine Nasıl Destek Olunur?

Menajerimi Ara dizisine destek olarak ikinci sezonda da yayın hayatına devam etmesini istiyorsanız bu yazının altına Menajerimi Ara dizisini ne kadar çok sevdiğinizi ve devam etmesi sizin için ne kadar önemli olduğunu yazabilirsiniz. Ayrıca Star TV'nin sahibi olduğu sosyal medya hesapları üzerinden de dizi hakkında yorumlar atarak farkındalık yaratma fırsatını bulunuyor. Söz konusu dizi için bu sayfaya yapacağınız yorumlar da kanalın ve yapımcının dikkatini çekebilir.