Menajerimi Ara Dizisinden İzleyicileri Sevindiren Gelişme!

Menajerimi Ara Dizisinden İzleyicileri Sevindiren Gelişme!

Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşan Menajerimi Ara dizisinden izleyicilerine müjde var. Dizilerle ilgili final yapıyor haberlerinin çokça yer almasının aksine Menajerimi Ara dizisinden devam haberleri geliyor. Star TV’de devam edeceği ile ilgili müjdenin verildiği dizi farklı konusu ile izleyicileri ekrana bağlamaya devam ediyor.

A+A-

Dizinin final haberi beklenirken yeni sezon müjdesi gelmesi izleyicileri mutlu etti. Ay Yapımın başarılı dizisi Menajerimi Ara dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin bulunuyor. Dizinin senaryosunu ise Ekin Atalar yazıyor. Dizi ile ilgili olarak final yapıp yapmayacağı haberleri beklenirken diziden yeni sezonda Star TV’de devam haberi geldi.

Dizi Yeni Sezonda Devam Ediyor

Menajerimi Ara adlı dizi komedi ile dramın karışımı bir dizi olarak izleyici ile buluştu. Çok beğenilen dizide bir yetenek ajansında yaşanan olaylar anlatılıyor. Dizinin başrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu gibi tanınan isimler yer alıyor.

Dizinin final yapabileceği ile ilgili haberlerin aksine dizinin yapım firmasından yeni bir açıklama geldi. Yeni sezona başlanacağı açıklanırken dizinin mayıs ayına kadar devam edeceği belirtildi. Düşük bütçeli bir dizi olan Menajerimi Ara dizisinin yapım firması dizinin devam edeceğini ve yine Star TV ekranlarında devam edeceklerini açıkladı.

Salı günü ekranlara gelmeye başlayan dizi gün değiştirerek Pazar günü yayınlanmaya başlandı. Aynı gün başka kanallardaki diziler karşısında reyting kaygısı olsa da dizi Pazar günleri yayınlanmaya devam edecek.