Menajerimi Ara Dizisine Katılan Oyuncular Belli Oldu! Çağatay Ulusoy, İrem Derici ve Çok Daha Fazlası!

Menajerimi Ara Dizisine Katılan Oyuncular Belli Oldu! Çağatay Ulusoy, İrem Derici ve Çok Daha Fazlası!

Sevilen dizi Menajerimi Ara, oyuncu kadrosuna yapmış olduğu takviyelerle adından söz ettirdi. Yeni oyuncularla bambaşka bir senaryo deneyimi sunacak diziye kimler katılacak? Menajerimi Ara dizisine katılan oyuncular arasında Çağatay Ulusoy ve İrem Derici de bulunuyor Peki Menajerimi Ara dizisi yeni sezonda yayınlanacak mı?

A+A-

Menajerimi Ara dizisi ne zaman final yapacak diye sorulurken bir anda ortaya çıkan yeni oyuncular dizinin gidişatını sağlamlaştırdı. Dizide yaşanacak gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda hangi isimlerin katılacağı büyük önem arz ediyor. Ayrıca Menajerimi Ara dizisinin yeni oyuncu kadrosuyla önemli bir reyting oranına sahip olması an meselesi. Peki diziye hangi oyuncular katılıyor?

Menajerimi Ara Dizisine Katılacak Oyuncular!

Menajerimi Ara'ya katılacak oyuncuların Hayrettin Onur Karaoğuz, Sahra Şaş, Burak Tozkoparan, Burçin Terzioğlu, Burhan Kuzum ve Erol Ozan Ayhan'ın olduğu açıklandı. Ancak bu listenin haricinde kalan iki isim var ki diziyi zirveye çıkaracak.

Menajerimi Ara Çağatay Ulusoy ve İrem Derici Bombası!

Menajerimi Ara dizisine katılacak iki ünlü ismin kim olduğu kesinleşti. Çağatay Ulusoy'un henüz yeni bir projeden ayrıldığı ve Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılacağı belirtildi. Ünlü şarkıcı İrem Derici ise dizide rol alacak. Sevilen yapımın bu oyuncu takviyeleri sonrasında çok kaliteli bir iş ortaya çıkaracağı düşünülüyor. Yaşanan son gelişmeler ışığında Menajerimi Ara dizisinin final yapmayacağı ve yeni sezon çekimlerine başlayacağı iddia edildi.