Menajerimi Ara Dizisinin Yeni Yayın Tarihi Belli Oldu!

Menajerimi Ara Dizisinin Yeni Yayın Tarihi Belli Oldu!

Menajerimi Ara dizisi ile ilgili belki de en çok merak edilen durumlardan biri dizinin ne zaman final yapacağı idi. Ancak Star TV'den şaşırtan bir karar geldi. Karara göre Menajerimi Ara dizisi yaz aylarında yayın hayatına devam edecek. Bu da demek oluyor ki dizi final yapmayacak. Ayrıca hangi gün yayınlanacağı konusunda da belirsizlikler sürüyor.

A+A-

Menajerimi Ara dizisinin ne zaman final yapacağı ve yayın hayatına devam edip etmeyeceği çok merak edildi. Ancak diziyle ilgili pek çok gelişmenin yaşandığını söyleyebiliriz. Yine bu gelişmelerden birinde Menajerimi Ara dizisinin yaz aylarında yayın hayatına devam edeceği söyleniyor. Ayrıca Teşkilat dizisi ile olan reyting savaşında hasar almaması için farklı bir günde yayınlanması gündemde.

Dizi Yaz Aylarında da Yayınlanacak!

Menajerimi Ara dizisinin bu yaz ayında da yayın hayatına devam etmesi beklenmekte. Eğer bir aksilik olmaz ise yayın tarihi de değişebilir. Dizinin final yapacağı düşünülüyordu ancak verilen bu kararla beraber planlar tamamen değişti. Bakalım dizi yaz ayında izlenecek mi... Pek çok dizinin sezon finali yapmasından ötürü izlenmesi bekleniyor.

Menajerimi Ara Yayın Tarihi Değişecek mi?

Menajerimi Ara'nın yayın tarihi değişir ise bunun en önemli sebebi Teşkilat dizisinin son zamanlarda elde ettiği yüksek reytingler olacak. Çünkü diziye olan ilgi arttıkça Menajerimi Ara reytingleri azalıyordu. Bunun önüne geçmek ve izleyiciyi ikilemde bırakmamak için farklı bir günde yayın hayatına devam edeceği açıklanabilir.