Merve Boluğur Yine Bir Skandala İmza Attı! Ünlü Güzel Bakın Neler Söyledi…

Merve Boluğur Yine Bir Skandala İmza Attı! Ünlü Güzel Bakın Neler Söyledi…

Uzun süredir ekranlarda olmayan Merve Boluğur skandallar ile gündemden düşmüyor. Ekranlarda olmadığı için uzun süredir hayranlarının tepkisini çeken başarılı oyuncu bakın bu sefer neler yaptı. Söylediği her şey ile gündem olmayı başaran güzel oyuncu bu sefer ortalığı öyle bir karıştırdı ki gündeme bomba gibi düştü.

A+A-

Başarılı oyuncu Merve Boluğur sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Acemi Cadı dizisi ile çıkış yapan ünlü oyuncu uzun süredir ekranlarda görünmüyor. Ekranlardan uzak olması ise hayranlarının tepkisine sebep olurken başarılı oyuncu herhangi bir açıklama yapmıyor. Merve Boluğur şimdilerde ise bomba bir skandala imza attı.

Merve Boluğur Şaşırttı!

Uzun süredir hayatımızda önemli bir yeri olan maske Merve Boluğur’un başına bela oldu. Güzel oyuncu maske takmamaya inat ediyor. Maske takmadığı için daha önce birkaç kez ceza alan oyuncu umursamaz tavırları ile eleştiri yağmuruna tutuldu. Herkesi şaşkına çeviren oyuncu yaptığı açıklama ile pes artık yorumlarına sebep oldu.

Merve Boluğur’a Tepkiler Geldi!

Maske takmadığı için eleştirilen ünlü oyuncu açıklama yaptı. Açıklamasında, “Ben sağlıklı biriyim, Allah daim etsin, sağlık ondan gelir, bu düşüncedeyim. Dolayısıyla bu bakış açısıyla değerlendiriyorum, sağlıklı bir şekilde yaşam sürüyorum geçse bile benden sağlık geçer.” Dedi. Bu açıklaması ile daha çok tepki alan Merve Boluğur sosyal medyayı birbirine kattı.

Etiketler :