Meryem Uzerli ATV Dizisiyle Anlaşmaya Vardı! Meryem Uzerli Kuruluş Osman'a mı Katılacak?

Meryem Uzerli ATV Dizisiyle Anlaşmaya Vardı! Meryem Uzerli Kuruluş Osman'a mı Katılacak?

Meryem Uzerli, oyunculuk hayatına geri dönüyor. Üstelik katılacağı diziyle ilgili yeni bir gelişme de yaşandı. Ünlü oyuncu, Kuruluş Osman dizisinde oynama kararı aldı. ATV'de yayınlanan dizide hangi karakteri oynayacak? Meryem Uzerli'nin yeni dizisi Kuruluş Osman'la ilgili merak edilenler yanıtlandı.

A+A-

Meryem Uzerli, son zamanlarda dizi ve filmlerde eskisi kadar fazla yer almadı. Kendisinin bir süredir ailesiyle ilgilendiği biliniyor. Reklam çekimleri haricinde hangi projede yer alacağı merakla beklenmekteydi. Ortaya çıkan bir gelişme izleyicileri heyecanlandırdı. ATV'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Kuruluş Osman'a katılacağı belirtiliyor. Meryem Uzerli Kuruluş Osman'da mı oynayacak?

Meryem Uzerli Kuruluş Osman'da!

Kuruluş Osman dizisi, tarihi referans alarak çekiliyor. Meryem Uzerli'nin diziye katılacak olması büyük etki yaratacaktır. Kendisi, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan karakteriyle tanınmıştı. Böylesine tarihi bir dizi ile ün kazanan güzel isim, yeniden tarihi dizilere yönelebilir.

Hangi Karakteri Canlandıracak?

Meryem Uzerli'nin hayat vereceği karakter ise henüz belli değil. Kendisiyle ilgili bu konu net bir şekilde konuşulmadı ancak yakında açıklama yapılacaktır. Meryem Uzerli Kuruluş Osman dizisinde muhtemelen ünlü bir tarihi kişiliğe hayat verecektir. Hürrem Sultan'a olan benzerliği ile bilinen başarılı oyuncunun Kuruluş Osman'da hangi karaktere hayat vereceğini göreceğiz. Eğer iddialar doğru ise güzel oyuncu Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon oyuncu kadrosunda yer alacak.