Mesut Akusta'nın Teşkilat Dizisinden Ayrılması Dengeleri Değiştirdi. Çağlar Ertuğrul Planı Ortaya Çıktı

Mesut Akusta'nın Teşkilat Dizisinden Ayrılması Dengeleri Değiştirdi. Çağlar Ertuğrul Planı Ortaya Çıktı

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Teşkilat dizisi, kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Alınan bilgiye göre Mesut Akusta'nın dizinin kadrosundan ayrılması dengeleri bir hayli değiştirdi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Mesut Akusta’nın canlandırdığı Mete Başkan karakteri Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosuna veda etti. Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisi böylece bir dönemi kapatmış oldu. Mesut Akusta, izleyicilerin de büyük sevgisini kazanmış bir karakterdi. Devlete olan bağlılığı ve vatan sevgisi ile ön plana çıkan bir karaktere hayat veren Mesut Akusta, Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosuna elveda dedi.

Teşkilat Dizisi Yeni Bir Döneme Giriş Yaptı

Yetenekli oyuncu Mesut Akusta’nın kadrodan ayrılması akıllara reyting sonuçlarını getirdi. Bunun dışında Teşkilat dizisinin senaristleri Mete Başkan boşluğunu doldurmak için harekete geçti. Dizide Ceren karakterini canlandıran Ezgi Eyüboğlu’nun da kadrodan ayrılacağı iddia edildi. Bundan dolayı dizinin bir hayli zayıf kalacağı da belirtildi. Ancak senaristlerin bu duruma karşı Deniz Baysal ile Çağlar Ertuğrul ikilisini ön plana çıkaracağı biliniyor. Alınan bilgiye göre Teşkilat dizisine ilgi günden güne azalıyor. Bundan dolayı senaristler Serdar karakterini ön plana çıkarmaya hazırlanıyor. Yani Teşkilat’ın hikayesinin zayıflamaması için senaristler yeni bir yola başvurdu. Böylece dizinin reytinglerini de garanti altında tutmuş olacaklar.

Etiketler :