Mevlana Dizisi Payitaht Abdülhamit Kadrosuyla Ekranlara Geliyor!

Mevlana Dizisi Payitaht Abdülhamit Kadrosuyla Ekranlara Geliyor!

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde başrol oynayan Bülent İnal hayranlarına sevindirici bir haber verdi. Yetenekli oyuncu Mevlana dizisi ile ekranlara tekrardan dönme kararı aldı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Konya ilinde çekimleri gerçekleştirilen Mevlana dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Alınan bilgiler neticesinde Payitaht Abdülhamid dizisinde başrol alan Bülent İnal Mevlana dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Bülent İnal, Mevlana Celaleddin Rumi'nin yaşam öyküsünü oynayacak. Bu açıklama karşısında çok sevinen dizi severler Mevlana dizisinin bir an önce ekranlara çıkması için gün sayıyor.

Bülent İnal, Ekranlara Dönme Kararı Aldı

Yaklaşık olarak 5 sezon boyunca ekranlarda olan Payitaht Abdülhamid dizisi, sevenlerine veda etmişti. Bunun ardından yetenekli oyuncu Bülent İnal, bir sürü ekranlarda görünmedi. Alınan bilgiler neticesinde Bülent İnal'ın Mevlana dizisinde başrol oynayacağı ortaya çıktı. Türkiye dışında birçok ülkede yankı uyandıran Payitaht Abdülhamid dizisi yurtdışında da çok fazla izleniyordu. Yetenekli oyuncu Bülent İnal bu defa Mevlana dizisi ile tarihi sahnelerle birlikte ekranlara gelecek.

Mevlana Dizisi Büyük Yankı Uyandırdı

Şimdiden herkes tarafından merakla beklenen Mevlana dizisinin detayları da izleyicileri heyecanlandırdı. Payitaht Abdülhamid dizisi ile tarihi sahneleri oynayan Bülent İnal bu defa Mevlana Celaleddin Rumi'ye hayat verecek. Bundan dolayı dizinin diğer oyuncu kadroları da merak ediliyor.