Mücize Doktor Dizisinde Bir Deprem Daha! Başrol Diziden Ayrılıyor..

Mücize Doktor Dizisinde Bir Deprem Daha! Başrol Diziden Ayrılıyor..

Ekranların en çok sevilen Mucize Doktor dizisinden flaş ayrılık kararı geldi. Yayınlandığı günden bugüne rekor kıran Mucize Doktor dizisinden bir ayrılık kararı daha geldi. Dizinin sevilen başrol oyuncusu veda kararını açıkladı. Diziye veda eden isim kim? İşte detaylar...

A+A-

Fox TV ekranlarının en çok izlenen dizisi Mucize Doktor izleyiciyi üzen bir haber verdi. Açıklanan kararda diziden bir başrol daha ayrılıyor. Bu karar karşısında dizi severleri reyting oranları düşeceğini söyledi. Baş rollerinde Taner Ölmez, Murat Aygen, Onur Tuna ve Sinem Ünsal gibi oyuncuların yer aldığı diziden bir ayrılık kararı daha geldi.

Geçen sezon yayınlandığı bölümleri ile fırtına gibi esen Mucize Doktor dizisinden gelen ayrılık kararı reytingleri de etkiledi. Başrol oyuncularının diziden ayrılmasının ardından yapımcılar yeni oyuncu arayışına girdi. Geçtiğimiz bölümlerde dizinin adil hocası Reha Özcan diziden ayrıldı ve diziye Zerrin Tekindor ile Ezgi Asaroğlu dahil oldu.

mucize-doktor.jpg

Ek Bir Sözleşme İmzalamadı, Diziye Veda Ediyor

Ek bir sözleşme imzalamadı, diziye veda ediyor. Kore yapımından uyarlanan Mucize Doktor dizisi istenilen reyting başarısını yakalayamadı. Diziye yeni isimlerin dahil olmasının ardından izlenme oranı bayağı bir düştü. Dizinin ilk başladığı bölümünden itibaren Adil karakterine hayat veren Reha Özcan, Kıvılcım karakterine hayat veren Özge Örder ve Güneş karakterine hayat veren Korhan Herduran diziye veda eden üç ismi olmuştu.

Bunun ardından diziden bir ayrılık haberi daha geldi. Ezgi Asaroğlu diziden ayrılma kararı aldı. Ezo karakterine hayat veren Ezgi Asaroğlu diziye sonradan dahil olmuş ve 53. bölümünde de veda edecek. 13 bölümlük anlaşmalı olarak diziye dahil olan Ezgi Asaroğlu, sözleşme yenilemeyerek diziden ayrıldı.

Nazlı’ya rakip olarak gelen Ezo karakteri ekranlara veda ediyor. Ezo karakterinin ekranlara veda etmesinin ardından Zerrin Tekindor hakkında bir açıklama gelmedi. Oyuncuların bir bir diziden ayrılmasından sonra reytinglerin düşmesi ile Mucize Doktor dizisi toparlanmaya çalışıyor. Ayrıca Mucize Doktor dizisinin Show TV'de yayınlanan Doktorlar ve Kalp Atışı dizilerinin birebir aynısı olduğu düşünülüyor.