Mucize Doktor Dizisinden Büyük Hamle! Reytingleri Bir Anda Artabilir!

Mucize Doktor Dizisinden Büyük Hamle! Reytingleri Bir Anda Artabilir!

Mucize Doktor'un bu zamana kadar alışkın olduğumuz iç mekan çekimleri artık izleyicinin canını sıkmıştı. Ancak başarılı dizi yaptığı büyük değişimle çekim noktalarını değiştirdi. Artık sadece hastanede değil dışarıda da çekim yapılacak. Aynı zamanda dizinin yeni bölümünde Ferman'ın ağır yaralanması izleyenlerin yüreğini ağzına getirecek.

A+A-

Mucize Doktor dizisi, her ne kadar hastane ve doktor ilişkileri ile yürümeye çalışsa da artık sahne anlamında tıkanma noktasına girdiği görülüyor. Çünkü sürekli olarak hastanenin farklı odaları veya direkt olarak hastane koridorunda çekilen sahneler izleyiciye bıkkınlık vermekte. Çeşitlilik sağlamak zorunda olduklarını bilen dizi yönetimi, aldığı yeni karar ile izleyicileri mutlu etmeyi başarıyor.

Mucize Doktor Dizisi Yeni Yerlerde Çekiliyor!

Mucize Doktor'un artık dışarıda çeşitli noktalarda da çekim yaptığı görülüyor. Tıpkı Hekimoğlu dizisi gibi dışarı bölgelerde çekimler yaparak izleyicinin diziye daha fazla odaklanmasını sağlamaktalar. İkisi de doktor dizisi olduğu için Mucize Doktor sevenlerinin Hekimoğlu'na göre eksik bulduğu bir nokta idi. Dış çekimin artması sonucunda olayların heyecanı da aynı şekilde artışa geçti. Özellikle de yeni bölüm fragmanında yaşanan bir olay izleyenleri hayrete düşürdü.

Yeni Bölümde Fırtına Esecek!

Mucize Doktor'un yeni bölümün asker konvoyunun kaza yapması gündeme alınacak. Kaza yapan konvoyun olduğu bölgeye giden doktorlar ise elinden geleni yapacak. Ali Vefa'nın da içerisinde olduğu bir grup yardım etmek için çabalarken, Ferman'ın hiç beklenmedik anda tepeden düşmesi ve yaralanması izleyenlerin yüreğini ağzına getirecek. Bu esnada Ferman için de aynı hassasiyetle davranılacak ve başına bir şey gelmemesi için gayretle çalışılacak. Sevilen yapımın artık bu tarz değişik çekim yerleriyle izleyicilerin dikkatini çekeceği düşünülüyor. Geçtiğimiz yıllara bakılacak olursak dizinin önemli oranda izleyici kaybettiği ve bu kaybın da çeşitlilikten yoksun olmasından kaynaklandığı düşünülüyor. Ali Vefa ve Nazlı arasındaki ilişkinin dizinin temelini oluşturmaması da önemli bir etken. Çünkü yalnızca aralarındaki aşk veya flörtün yayınlanması dizinin genel itibarını bozmakta. İzleyiciler bu durumdan sıkılabilir ve diziyi izlemeyi bırakabilir. Oyuncu kadrosu geniş ve zengin olmasından kaynaklı dizide her ismin ayrı bir hikayesi bulunuyor.