Mucize Doktor Dizisine Transfer! Survivor Yarışmacısı diziye Transfer Oldu!

Mucize Doktor Dizisine Transfer! Survivor Yarışmacısı diziye Transfer Oldu!

Mucize Doktor perşembe günlerinin reyting rekoru kıran dizisi yeni bir transfer ile bomba gibi geliyor!

A+A-

 

Dizinin önceki bölümünde diziden tamamen ayrılan Reha Özcan ( dizide Adil Hoca olarak biliyor. ) oldukça konuşulmuştu. Reha Özcan’ın ayrılmasından sonra seyirciler yeni bir oyuncu gelecek mi arayışına düştü. Reha Özcan’ın eksikliği nedeni ile diziye sürpriz bir transfer geldi.

Ekranların fenomen dizisinde Reha Özcan’ın canlandırdığı Adil Hoca karakterinin ayrılması izleyiciler tarafından üzünç ile karşılandı. Yeni katılan oyuncu ise bu üzülme duygusunu sevinç olarak değiştirmiş durumda… Yaprak Dökümü ve Survivor’dan tanıdığımız isim Seda Demir, Mucize Doktor’a önümüzdeki haftadan itibaren katılıyor. 

Seda Demir’in Mucize Doktor dizisine katılacak olması izleyicileri sevindirdi ve twitter’da gündem olmuştu. Maalesef ki Seda Demir’i sadece önümüzdeki bir kaç hafta görebileceğiz. Çünkü Seda Demir, Mucize Doktor dizisine konuk oyuncu olarak geliyor. Peki Seda Demir kimdir? Gelin hep birlikte Seda Demir’i tanıyalım.

Seda Demir Kimdir?

Önümüzdeki haftalarda Mucize Doktor ekranlarında göreceğimiz Seda Demir kimdir? Seda Demir, 8 Mart 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi’nde eğitim gördükten sonra oyunculuk hayatına başlamıştır. 2007 yılından itibaren televizyonlarda gördüğümüz isim daha önce bu dizilerde rol almıştır:

  • Evlenmeden Olmaz

  • Yaprak Dökümü

  • Beyaz Karanfil

  • İntikam

  • Survivor Yarışması

Ve şimdide konuk oyuncu olarak Mucize Doktor ekranlarında onu 2-3 hafta izleyeceğiz.