Mucize Doktor Dizisinin Benzeri Geliyor. Dizi Hakkında Tüm Detaylar Ortaya Çıktı

Mucize Doktor Dizisinin Benzeri Geliyor. Dizi Hakkında Tüm Detaylar Ortaya Çıktı

TRT 1 iddialı dizilerini arka arkaya getiriyor. Çarşamba akşamları yayınlanacak olan Kara Tahta dizisinin dışında Kasaba Doktoru dizisi ilk bölümü ile izleyiciler ile buluşacak. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

TRT 1 dizi alanında yatırım yapmaya devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde kanal Kara Tahta dizisinin ardından Kasaba Doktoru isimli diziyi de ekranlara getirmeye hazırlanıyor.

Kasaba Doktoru Dizisi Ekranlara Gelecek

Kasaba Doktoru dizisinde başrolde Ozan Akbaba yer alıyor. Dizi şimdiden İzleyiciler tarafından merak söz konusu oldu. Ayrıca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan yetenekli oyuncu sevenlerinin de yüzünü güldürdü. Ozan Akbaba şimdi çok farklı bir proje ile ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Mafya liderlerinden olan ve adam öldürme konusunda uzmanlaşan yetenekli oyuncu Ozan Akbaba, cerrah rolünde İzleyiciler ile buluşacak. Ayrıca proje geçen sezon final yapan ve iki sezon devam eden Mucize Doktor isimli diziye de benzetildi. Taner Ölmez, Ali Vefa karakteri ile gönülleri kazanmasının arından şimdi Ozan Akbaba cerrah rolüne bürünecek.

Bunun dışında Doktorlar dizisi de bu dizi ile eş değer tutuldu. Mucize Doktor da yine reytingleri patlatan bir yapım olarak akıllarda kalmıştı. TRT 1’in, Güney Kore yapımı olan Dr.Romantic’ten uyarlanan Kasaba Doktoru dizisi ise şimdiden herkes tarafından merak ediliyor.