Mucize Doktor İzleyicileri Şokta! Bu Değişiklik Sonrası Dizi Eskisi Gibi Olmayabilir

Mucize Doktor İzleyicileri Şokta! Bu Değişiklik Sonrası Dizi Eskisi Gibi Olmayabilir

Mucize Doktor izleyenler yeni bölümü merakla beklerken yaşanan bir gelişme izleyicileri şaşırttı. Özellikle de dizinin gidişatı konusunda olumlu düşünmek isteyenler yönetmen değişikliği haberi sonrası ne diyeceğini bilemedi. Mucize Doktor dizisinin yeni yönetmeni kim oldu? Yönetmen değişikliği neden yapıldı?

A+A-

Mucize Doktor dizisinde her şey yolunda gidiyor. Her ne kadar izlenme oranları son dönemde biraz daha düşmüş olsa da dizinin çekimleri konusunda şu an için bir sıkıntı yok. Ancak bazı gelişmeler izleyicileri şaşırtabilir. Diziye yeni bir renk katar mı bilinmiyor ancak dizi çekimlerinin bundan etkileneceği düşünülüyor. Mucize Doktor ile ilgili şaşırtan haberi duymayan izleyiciler internette aramalar yapıyor.

Mucize Doktor'da Değişiklik Yaşandı!

Mucize Doktor dizisinin yönetmeni an itibariyle değişti. Dizinin yeni bölümüyle beraber bu değişikliğin ne kadar etkili olduğunu hep birlikte göreceğiz. Ancak neden eski yönetmen koltuğunu yeni yönetmene bıraktı? Aytaç Çiçek'in yönetmenlik koltuğunu Yağız Alp Akaydın'a devretmesindeki neden merak edildi. Sonuç itibariyle dizide herhangi bir sıkıntı yoktu ve bu görev değişiminin perde arkası açıklanacak mı?

Mucize Doktor Yönetmeni Neden Değişti?

Mucize Doktor dizisinde yönetmen değişikliğinin sebebi diziyi yayınlayan yapım şirketinin belirli projelerde kendisine ihtiyaç duymasından ötürü diziyle olan bağını bir süreliğine kesmek zorunda kaldı. Buna göre Aytaç Çiçek'İn yeni projelerde yönetmenlik yapması bekleniyor. Bakalım önümüzdeki günlerde hangi dizilerin yönetmeni olarak karşımıza çıkacak. Diziyi izlenebilir kılan ve olay akışını tümüyle yöneten yönetmenler, dizilerin arka plandaki başarılı isimleri olarak biliniyor. Her ne kadar kamera önünde gözükmeseler de dizinin güzel ve zevkli olabilmesi adına yoğun çaba sarf ediyorlar. Onlar bi nevi izleyici gözünden kameraya bakarak hangi sahnenin çekilmesi daha doğru olur bizler için bir mercek görevi görüyorlar. Kamera açılarının dahi önemli olduğu bilinmekte. Bu nedenle yönetmen değişikliği Mucize Doktor'un gidişatını etkileyebilir. Bu gidişat olumlu yönde de olabilir olumsuz yönde de olabilir. Yeni bölümü Çarşamba akşamları yayınlanan dizide neler yaşanacak hep birlikte izleyeceğiz. Naz ve Ezo arasındaki gerilim git gide artacak mı yoksa her şey açığa kavuşacak mı?