Mucize Doktor'da Ezo, Yeni İmajıyla Ali Vefa'yı Baştan Çıkarabilir!

Mucize Doktor'da Ezo, Yeni İmajıyla Ali Vefa'yı Baştan Çıkarabilir!

Mucize Doktor dizisinde Ezo'nun düzenlediği partide Nazlı'ya benzer imaj yapması dikkatleri üzerine çekti. Ali Vefa'ya karşı sergilediği yakın tavırlar nedeniyle parti gecesinde de bir hamle yapması bekleniyor. Ancak Ali Vefa hiç de oralı gözükmüyor. Fakat yine de Ezo'nun yeni imajına bir hayli şaşırdı. Ali Vefa ile Ezo arasında bir şeyler yaşanabilir.

A+A-

Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Fragmanlarda öyle görüntüler var ki Ali Vefa'nın başı yine belaya girebilir. Bir yandan Nazlı bir yandan Ezo'nun baskısı sonucunda Ali Vefa iyice kendini düşünmeye sevk edecek. Çünkü son zamanlarda karşısına çıkan tesadüfi olaylara kafa yormaya başlayacak. Bu nedenle kendisini zorlu bir takım gelişmeler bekliyor.

Ezo Parti Düzenliyor

Ezo, hastanede halkla ilişkiler müdürü olması dolayısıyla bir parti düzenleyecek. Düzenlediği partide ise yeni planı Ali Vefa'yı baştan çıkarmak üzerine olacak. Onu etkileyebilmek için Nazlı gibi giyinecek ve saçlarını onun ki gibi yapacak. Hal böyle olunca Ali Vefa'nın aklı iyice karışacak ve Ezo'nun yapmaya çalıştığı şeye anlam veremeyecek. Fakat dizinin ilerleyen bölümlerinde eğer Ezo ile daha fazla yakınlaşırsa işte partinin rengi o zaman değişecek.

Nazlı Asansörde Kaldı!

Ezo Ali Vefa'yı etkilemeye çalışırken Nazlı da asansörden kurtulmak için çözüm aramaktadır. Nazlı'nın asansörden kurtulduktan sonra Ali Vefa ile Ezo'yu nasıl görecek merak ediliyor. Nazlı'nın adeta sinirlerini zorlayan Ezo, sonunda bardağı taşıracak hamleyi yapacak mı göreceğiz.

Ali Vefa ve Nazlı'nın Arası Bozulabilir

Partiyi düzenlemesindeki asıl amacın Ali Vefa'yı etkilemek olduğu düşünülüyor. Bu nedenle Ezo'nun gecenin sonunda Nazlı'yı çıldırtacak bir girişimde bulunması bekleniyor. Eğer Nazlı, Ali Vefa ile Ezo'nun yakınlaştığına bir an olsun şahit olursa dizideki tüm dengeler değişecektir. Bunu fırsat bilen Ezo ise Ali Vefa'ya daha fazla yaklaşabilir. Mucize Doktor'un yeni bölümünde tüm bu gelişmeler ekran karşısında olacak. Fox TV'nin en sevilen dizileri arasında yer alan Mucize Doktor, yeni heyecanlı sahnelerle yayın hayatına devam ediyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum