Mucize Doktor'dan Ünlü Oyuncu Ayrıldı! Yapımcı Kısa Bir Açıklama Yaptı

Mucize Doktor'dan Ünlü Oyuncu Ayrıldı! Yapımcı Kısa Bir Açıklama Yaptı

Fox TV ekranlarının sevilen Mucize Doktor dizisinden kötü bir haber geldi. Mucize Doktor dizisinin sevilen karakteri Ferman senaryo gereği diziye veda etti. Onur Tuna'nın hayat verdiği Ferman karakteri Mucize Doktor dizisinden ayrılıyor. İşte detaylar...

A+A-

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor bir ayrılığa daha kucak açtı. Dizinin başrol oyuncularından olan Ferman karakteri ekranlara veda ediyor.

Adil hoca, Ezgi Asaroğlu’nun ardından Onur Tuna’da Mucize Doktor dizisine veda etti. Fox TV ekranlarının sevilen Mucize Doktor dizisinde senaryo gereği yurt dışına gitti.

Onur Tuna Diziden Neden Ayrıldı?

Onur Tuna diziden neden ayrıldı? Ferman karakterine hayat veren Onur Tuna yapım ekibinden özel izin alarak diziye ara verme kararı aldı. Böylelikle Mucize Doktor dizisinin son bölümünde Ferman parmağını keserek depresyona girecek.

mucize-doktor-001.jpg

Doktorlar dizisinde Suat karakterinin başına gelenler Ferman’ında başına gelecek. Dizide Ferman bir daha doktorluk yapamayacak gibi görünse de Ali Vefa buna bir çözüm yolu üretecek.

Yapımdan Özel İzin Aldı

Yapımdan özel izin aldı. Onur Tuna diziye kısa bir süreliğine veda edecek. İşi olduğunu söyleyen Onur Tuna Mucize Doktor dizisine mola verme kararı aldı.

Dizinin bir sonraki bölümünde Ferman yurt dışına gitme kararı alacak. Fakat Onur Tuna'nın ne kadar süre dizide olmayacağını dair henüz bir açıklama yapılmadı. Ayrıca alınan bilgiler neticesinde kanal Taner Ölmez’i ikna ederek yeni sezon için onay aldı.