Müge Anlı 2 Yıl Sonra O haberle Gündeme Geldi! Müge Anlı’dan Açıklama Bekleniyor…

Müge Anlı 2 Yıl Sonra O haberle Gündeme Geldi! Müge Anlı’dan Açıklama Bekleniyor…

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert bu sefer sunucusu ile gündeme geldi. Müge Anlı hakkındaki hangi iddialar şaşırttı. Ünlü sunucunun aşk hayatında neler oluyor? Müge Anlı hamile mi? Eski eşten şok iddialar…

A+A-

ATV ekranlarında uzun yıllardır yerini alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı başarıları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Başarılı sunucu birçok olayı aydınlatarak milyonlarca insanın sevgisini kazandı. Güzel sunucunun ekran karşısındaki duruşu, tavrı ve samimi oluşu ile ekran başındaki sevenlerinin her geçen gün gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Müge Anlı Aşk Hayatında Neler Oluyor?

Başarılı sunucu Kanal 6 programını sunuculuk yaparken evli ve çocuklu olan kanal sahibi Burhan Akdağ ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmişti. Daha sonra Burhan Akdağ’ın eşinden boşanmasıyla birlikte Müge Anlı ile nikah masasına oturdu. Çiftin bir de Lidya Müge isimli bir çocukları var. 2008 yılında olaylı bir şekilde boşanan çift bu sefer farklı iddialar ile gündeme geldi.

Müge Anlı Hakkında İddialar!

Olaylı evliliğinin bitmesinin ardından eski eş, Müge Anlı ile boşanma sürecinde yaşadıklarını “Koynumdaki Yılan” adlı kitabında yayımladı. Bu olay Müge Anlıyı çileden çıkardı. Başarılı sunucu kızının velayetini aldıktan sonra babası ile görüşmesine izin vermiyor. Burhan Akdağ ortaya attığı iddialar ile gündem olmaya devam etti. Başarılı sunucu hakkında; “Müge’nin hamile olduğunu söylesem? Evleneceği kişinin boşanmasını bekliyor” şeklindeki açıklamaları ile sosyal medyayı salladı. Bu iddiaların üzerine başarılı sunucunun avukatı Eylem Kahraman devreye girdi ve Burhan Akdağ hakkında yasal işlem başlatıldı.