Müge Anlı Acı haberi duyurdu! Cinayetin Perde Arkasını Açıkladı

Müge Anlı Acı haberi duyurdu! Cinayetin Perde Arkasını Açıkladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dikkatleri üzerine çeken Adem Bozkurt olayının cinayet olduğu ortaya çıktı. Hiç beklenmedik bir şekilde göğsüne sıkılan kurşunla hayatını kaybettiği kaydedilen Bozkurt'un eşi Melahat Hanım ise olaylara anlam veremedi. Peki Adem Bozkurt'u kim öldürdü?

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına damga vuran bir olay daha yaşandı. Kaybolan ve bir süredir aranan Adem Bozkurt'la ilgili yeni bir gelişme meydana geldi. 48 yaşındaki adam ölü bulundu. Silahla ateş edilerek canına kıyıldığı öğrenilen adamın ailesi haberi öğrendikten sonra gözyaşlarına boğuldu. Peki Adem Bozkurt neden öldürüldü? Kayıp ihbarından sonra herkes onun yakın zamanda ortaya çıkacağını düşünüyordu. Ama işler düşünüldüğü gibi ilerlemedi. Hayatına son verilen adamın kimin tarafından öldürüldüğü ise merak konusu oldu.

Adem Bozkurt Neden Öldürüldü?

Adem Bozkurt'un ölüm neden ise oldukça şüpheli. Adem Bozkurt, 48 yaşında ve 3 çocuk babası. Eşinin anlattığına göre kendisinin hiçbir borcu yoktu. Son borcunu da beraber ödemişlerdi. Eşinin eve gelmesini beklerken böyle bir olayla karşılaşması onu çok etkiledi. Muhtemel olarak borç sorunuyla ilgili bir tartışma yaşandığı düşünülüyor.

Adem Bozkurt'u Kim Öldürdü?

Adem Bozkurt'u öldüren kişinin kendisiyle meslektaş olduğu ortaya çıktı. Böylelikle cinayetin perde arkası yavaş yavaş aralandı. Eşi ve program seyircileri ise Adem Bozkurt'un bu şekilde bir olayla ortaya çıkmasına anlam veremedi. Evden neden kaybolduğunu anlamayan eşi Melahat Hanım ise her zaman eşinin arkasında olacağını ve mücadeleye devam edeceğini belirtiyordu. Söz konusu gelişmelerden sonra ise programı büyük bir hüzün kapladı. Eşinin öldürüldüğünü öğrenen Melahat hanım gözyaşlarına hakim olamadı. Olayla ilgili soruşturma sürerken Adem Bozkurt'un katili hakkında nasıl bir karar verilecek hep birlikte öğreneceğiz. Müge Anlı'nın titizlikle üzerinde durduğu bu olay, kayıp olarak başlayıp daha sonra cinayet vakası olarak sonlandı. Günümüzde pek çok kaybolma olayı yaşanmaktadır. Kimsenin tahmin etmediği anlarda gerçekleşen bu olaylar sonucunda kayıp kişinin yakınları kimi zaman programlara çıkarak bu konuda yardım istemektedir.