Müge Anlı Canlı Yayında Gelen Bir İtiraf İle Şok Geçirdi

Müge Anlı Canlı Yayında Gelen Bir İtiraf İle Şok Geçirdi

Müge Anlı programında çıkan yangın öldüğü söylenilen 9 yaşındaki ufak çocuk Ş.K.’nin ölümüne ait araştırmalar hızını kesmeden devam ediyor.

A+A-

 Anne G.A. ve annenin erkek arkadaşı H.K. yüzünden öldürüldüğü ortaya çıkan küçük çocuk bütün insanlarda olay yarattı. Kocaeli şehrinde polisler tarafından gözaltına alınan bu ikilinin ifadeleri ise yürekleri kasıp kavurdu. Peki bu küçük nasıl öldürüldü?

Müge Anlı’nın yayınlanan son bölümünde küçük çocuğun öldürülme detayları bütün izleyiciler paylaşıldı. Anlı, annenin erkek arkadaşının anneyi fena bir şekilde hırpaladığını, küçük çocuğunda araya girip annesini kurtarmaya çalıştığını, bunun üzerine H.K.’nın çocuğu dövmeye başladığını aktardı. Anlı’nın bu sözleri hem stüdyoyu, hem de kendini çok duygulandırdı.

Küçük Çocuğun Yakılarak Öldürülme Detayı

Müge Anlı, gece boyu süresince devam eden birkaç işlemi gerçekleştirirken, arkasından gelen şok itirafı da geldiği gibi duyuru yaptı. Programa gelen bütün bilgileri izleyicilerine aktaran Anlı, H.K.’nın erkek kardeşinin ifadeleri oldukça şaşırttı. Verdiği ifadede, G.A. , Ş.K. ve H.K. ile beraber benzin döküp yaktığını söyledi. Anne G.A. ise erkek arkadaşının oğlunu ölesiye dek dövdüğünü, demir çubuk kullanarak taciz ettiğini de program içerisinde itiraf etti.

Bu olay bütün Türkiye camiasını ve bütün izleyicileri oldukça derindi etkiledi. Bütün stüdyo ve izleyiciler gelen itiraflar karşısında donakaldı.