Müge Anlı Canlı Yayında Muskayı Yırtıp Attı! Müge Anlı İle Sert'te Ortalık Karıştı

Müge Anlı Canlı Yayında Muskayı Yırtıp Attı! Müge Anlı İle Sert'te Ortalık Karıştı

Müge ile Tatlı Sert programında Müge Anlı'nın başına gelenler herkesi şaşırttı. Hafta içi her gün ekrana gelen programlarda birbirinden heyecanlı olaylar yaşanıyor. İşte Müge Anlı'nın başına gelen garip olay...

A+A-

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlarda yer alıyor. Sunuculuğunu Müge Anlı'nın yaptığı program ilginç olaylara da şahit oluyor. Küslerin barıştığı, kayıpların bulunduğu, suçluların tespit edildiği program her gün milyonlarca kişi tarafından izleniyor. 7 Aralık 2022 tarihinde ekrana gelen programda yaşananlar akıllara durgunluk verdi. Programda yaşananlar herkesi şaşırtırken olay hakkında ilginç detaylar ortaya çıktı. İşte Müge Anlı'da yaşanan garip olay…

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT'TE NE YAŞANDI

Geçtiğimiz günlerde programa katılan Mehmet Ataş 18 yaşındaki kayıp kızı Ayşenur Ataş’ın bulunması için Müge Anlı'ya başvurdu. Mehmet Ataş’ın anlattıkları karşısında herkes şoka uğradı. 70 yaşındaki bir din şarlatanı tarafından kaçırıldığı öne sürülen Ayşenur Ataş, Gaziantep'te kayboldu. Mehmet Ataş olay hakkındaki detayları anlatırken bu şarlatanın daha önce de eşini kandırdığını ve defalarca muska yapmak için para aldığını ifade etti. Bu kişinin daha sonra kızını kaçırdığını dile getiren Mehmet Ataş eşinin hala bu kişiye inandığını vurguladı.

MÜGE ANLI'DA MEHMET ATAŞ DETAYLARI ANLATTI

Ses kayıtlarının elinde olduğunu ifade eden Ataş, 70 yaşındaki adamın daha önce kendi mahallelerinde hoca olarak görev yaptığını söyledi. Bu kişinin daha önce eşini kandırdığını dile getiren Ataş, inşaatta çalışan biri olduğunu para ve tılsım için sürekli para gönderdiğini ifade etti. En son kızının da gittiğini dile getiren Mehmet Ataş, eşinin de tılsım yaptığını düşündüğünü dile getirdi. Mehmet Ataş, bu olayın peşini bırakmayacağını söyledi.

MÜGE ANLI'DA MUSKADAN ÇIKANLAR ŞOKE ETTİ

Kendisini hoca olarak tanıtan 70 yaşındaki şarlatanın yaptığı muskalar canlı yayında tek tek açıldı. Açılan muskaların içinden çıkanları gören Müge Anlı ise şaştı kaldı. Kendini hoca olarak tanıtan ve muska tılsım yapan bu kişinin yapmış olduğu muskalardan birini canlı yayına getiren Ataş, bunlardan evde binlerce olduğunu bu muskalar için toplam 600 lira ödediğini aktardı.

Muskaların içini açan Müge Anlı içinden çıkanları görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Açılan muskanın içinden cips paketi ve bahis bülteni çıkarken Müge Anlı, “Büyü diye inandığınız şeyler işte bunlar” diyerek izleyicileri uyardı.