Müge Anlı Canlı Yayında Sinir Krizi Geçirdi! Mesajlar Peş Peşe Geldi

Müge Anlı Canlı Yayında Sinir Krizi Geçirdi! Mesajlar Peş Peşe Geldi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan gelişmeler herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Avukat Rahmi Özkan’a atılan mesajlar, Müge Anlı’yı sinirden çıldıracak düzeye getirdi. ‘Utanıyorum’ ifadelerini kullanan Müge Anlı, atılanları ifşa edeceğini de ekledi.

A+A-

Müge Anlı’nın hafta içi yayınlanan programı bu hafta da gündeme bomba gibi düştü. Her gün bir yenisinin eklendiği, izleyiciyi ekranlara sürükleyen vakalar çözüme ulaştırılmaya çalışılıyor. Her yenisi diğerinden daha ilginç olan konularıyla gündemdeki yerini koruyan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Anlı, en sonunda sinirden deliye döndü. Müge Anlı bu sefer de Avukat Rahmi Özkan’a atılan çirkin mesajlara sessiz kalamadı.

Atılanlar karşısında sinirlerine hakim olamayan Müge Anlı, bu mesajları ifşalayacağını da söyledi.

AĞZINA NE GELİYORSA SÖYLEDİ

Müge Anlı’da son olarak ekranlara gelmekte olan İsmail ve Eda vakası izleyiciyi şaşkına uğratmıştı. Üzerine Avukat Rahmi Özkan’a atılan ahlaksız mesajlar da eklenince seyirci, neye uğradığını şaşırdı.

Müge Anlı "Kıyamet alametleri derler kadınlar erkek gibi erkekler kadın gibi olacak diye derlerdi. Ben kadınların ben senin sevgilin olayım mı diye yazdığını görmedim." sözlerini kullandı.

MESAJLARI İFŞA ETTİ

Avukat Rahmi Özkan’a atılan mesajları ifşalayan Müge Anlı sözlerine şunları ekledi: "Bak Rahmi Bey'e de yazıyorsunuz, ben utanıyorum ya! Adam kaç yaşında 50 yıllık evli adam ama yuh devenin nalı. Biraz edep!"

‘’Bu toplumu nereye sürüklüyorsunuz. Bir gün alacağım elinden telefonu isimlerinizle mesajlarınızı okuyacağım. Rahmi Özkan'a mesaj atıyorsunuz amaç ne! Biliyorum ama ne, neyse. Birde öyle böyle mesajlar değil yani."

Bu olaylardan sonra Avukat Rahmi Özkan’ın 50 yıllık eşi merak edilmeye başlandı.