Müge Anlı Çok Gizli Dosyayı Paylaştı! Ortalık Karıştı..

Müge Anlı Çok Gizli Dosyayı Paylaştı! Ortalık Karıştı..

ATV ‘de yayınlanan Müge Anlı’nın programında bir dosyada daha sona yaklaşıldı. Yaklaşık 4 aydır haber alınamayan Mervenur Polat’ın bir cinayete kurban gittiği öğrenildi. Programda yapılan itiraflarda genç kızın ölümü ile ilgili kan donduran açıklamalar yapıldı.

A+A-

20 yaşındaki Mervenur Polat’ın ölüm haberinin alındığı programda çeşitli itiraflar da birbirini takip etti. Genç kızın ölümü ile ilgili çok korkunç detaylar paylaşıldı. Bir süredir programa konuk olan ve Mervenur ile son görüşen kişiler olan konukların çelişkili ifadeleri şüphe çekmişti. 

Mervenur Polat’ı Kim Öldürdü

ATV ekranlarının sevilen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir genç kızın daha ölüm haberi alındı. Kız arkadaşı ile buluşmak üzere evden çıkan ve geri dönmeyen Mervenur Polat’ın ailesinin programa başvurması ile bu olayda da sona yaklaşıldı. Mervenur’un en son Cüneyt Akyol adlı kişinin evinde görüldüğü biliniyor. Mervenur’un arkadaşlarının da programa katılması ile yavaş yavaş olayın sır düğümleri de çözülmeye başlandı.

Genç bir kadının Mervenur’un Cüneyt’in evinde ölü olarak bulunduğunu bildirmesi üzerine Cüneyt programa telefon ile bağlandı. Mervenur’un madde bağımlısı olduğunu belirten Cüneyt genç kızın kendi evinde ölü olarak bulunduğunu itiraf etti. Kızın öldüğünü fark edince paniğe kapıldığını belirten Cüneyt kızın cesedini paketleyerek kurye ile babasının evine gönderdiğini belirtti. Cüneyt, genç kızın cesedini yaklaşık olarak 4 aydır babasının evinin terasında sakladığını itiraf etti.