Müge Anlı Duydukları Karşısında Dayanamadı ve Ağlamaya Başladı! 9 Yaşındaki Çocuğun Başına Ne Geldi?

Müge Anlı Duydukları Karşısında Dayanamadı ve Ağlamaya Başladı! 9 Yaşındaki Çocuğun Başına Ne Geldi?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı programı bu sefer herkesi ağlattı. 9 yaşındaki kayıp çocuk için komşuları Murat Bey programa başvuru yaptı. 9 yaşındaki çocuğun abisi anlattıkları ile herkesi göz yaşına boğdu. Anlatılanlar karşısında güzel sunucu ne yapacağını şaşırdı…

A+A-

Murat Bey’in programa katılması ile gerçekler ortaya çıkmaya başladı. 14 yaşındaki Suriyeli çocuk kardeşini arıyor. Suriye’deki olaylardan kaçıp İstanbul’a geldiler. Daha sonra anne ve babalarının cezaevine girmesiyle birlikte kimseleri kalmayan çocukların yardımına Murat Bey yetişti. 9 yaşındaki çocuk nerede?

Suriyeli çocuk nerede?

Ailesi ile birlikte Suriye’den İstanbul’a gelen 9 yaşındaki çocuk kayıp… Çocuğun kayıp olduğunu ise komşuları Murat Bey kayıp başvurusu yaptırarak bildirdi. Bir netice ortaya çıkmayınca ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuru yaptı.

 

Müge Anlıyı Ağlatan Çocuk!

14 yaşındaki Suriyeli çocuk kardeşiyle birlikte çalıştığını söyledi. Daha sonra eniştesinin onlara şiddet uyguladığını söyleyen çocuk kardeşinin de bu yüzden evden kaçmış olabileceğini söyledi. Eniştesi ile değil de yurtta kalmak istediğini de söyleyen çocuk herkesi üzdü. Müge Anlı, çocuğa, “Sen nasıl çalışıyorsun?” diye sordu. Çocuğun cevabı ise ayda 1800 TL aldığı kardeşinin ise haftada 250 TL aldığı bu paranın bir kısmı enişteye geri kalan kısmı ise ailesi cezaevinden çıkarsa para lazım olur diye biriktirdiklerini söyledi. Bu cevaptan sonra Müge Anlı ne yapacağını bilemedi. Kardeşini en kısa sürede bulacağız dedi.