Müge Anlı Ferhan Tetik Öldürüldü mü? Eşi Kayboldu Kendisi Kaçmaya Çalıştı!

Müge Anlı Ferhan Tetik Öldürüldü mü? Eşi Kayboldu Kendisi Kaçmaya Çalıştı!

Ferhan Tetik'in kaybolmasının ardından 25 günün geçtiği öğrenildi. Eşi Hülya Tetik'in eşinin kaybolmasından önce kavga ettikleri iddia edilirken Hülya Tetik apar topar ev değiştirme telaşına düştü. Bu da tüm şüphelerin üzerinde toplanmasına neden oldu. Oğluna göre Ferhan Tetik'in kaybolmasından Hülya Tetik sorumlu. Peki Ferhan Tetik öldürüldü mü?

A+A-

Yaklaşık 1 aydır kayıp olan Ferhan Tetik vakası, Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılan konukların verdiği ifadelerle bambaşka bir boyuta taşındı. Programda kendisini kaçırabilecek veya öldürtebilecek iki isim ön plana çıktı. Birincisi Ferhan Tetik'in şu anki eşi Hülya Tetik, ikincisi ise üvey annesi. Durumlar böyle iken kaçırılan kişinin oğlu ve annesi programa katılarak Ferhan Tetik'in bulunması için yardım istedi. Kendisinden bir türlü haber alınamamasının belli başlı olaylara dayalı olabileceği de belirtildi. Hülya Tetik ile son zamanlarda aralarının bozuk olduğu ve kavga ettikleri öne sürüldü. Özellikle de konu maddiyata gelince işlerin rengi biraz değişti. Bu iddialar ise çoğunlukla oğlu tarafından ortaya atıldı.


Ferhan Tetik Öldürüldü mü?
Ferhan Tetik'in öldürülme ihtimaline yüksek bakılıyor. Neden ise yaklaşık 1 aydır kayıp ve hala kendisinden herhangi bir haber alınamadı. Genellikle uzun süren kayıp olaylarında çoğunlukla kişinin cansız bedeni bulunuyor. Bu vakada da eğer istatistikler şaşırmaz ise Ferhan Tetik'in öldürülme ihtimali mevcut.


Hülya Tetik Eşiyle Kavga mı Etti?
İddiaya göre Hülya Tetik'in eşi Ferhan Tetik'e karşı kızgın olduğu ve kavgalı oldukları belirtildi. Nedeni ise kaybolmasından kısa bir süre önce kendisine ait olan bir yerin yarı hissesini oğluna devretmesi olarak gösterildi. Bu hisse devrinden kısa bir süre sonra ise oğlunun ifadesine göre Ferhan Tetik kayboldu. Ancak Hülya Tetik tüm bu iddiaları reddederek aralarında bir problem olmadığını söyledi.


Hülya Tetik Kaçmaya mı Çalıştı?
Yaşanan tüm bu gelişmelerden kısa bir süre sonra Hülya Tetik'in evden taşınmak için girişimlerde bulunduğu öğrenildi. Çelişkili ifadelerinin ardından bir de bu olay eklenince iyice şüpheli konumuna düştü. Ancak herkesin gözü önünde böyle bir eylemde bulunması dikkatlerden kaçmadı. Şimdi ise Hülya Tetik bu dosyada en şüpheli kişi haline geldi. 52 yaşındaki adamın 1 aydır kayıp olduğu göz önünde bulundurulursa ve kaybolmasından kısa süre önceki gelişmelere de bakılırsa davanın çözülmesine az bir zaman kalmış olabilir. Ferhan Tetik'in öldürüldüğüne dair herhangi bir kanıt bulunması durumunda işler bambaşka bir boyuta taşınabilir.