Müge Anlı ile Rahmi Özkan Arasındaki Kavga Yeniden Başladı!

Müge Anlı ile Rahmi Özkan Arasındaki Kavga Yeniden Başladı!

Müge Anlı ile beraber Yıllardır Rahmi Özkan programda yer almakta. Ünlü sunucunun Rahmi Özkan hakkında söyledikleri tepkilerin odağı haline geldi. Pek çok kişi Müge Anlı'nın özür dilemesi gerektiğini düşünüyor. Peki Müge Anlı Rahmi Özkan'a hakaret mi etti? İşte söylenilenler...

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç anlar yaşandı. Müge Anlı ve Rahmi Özkan arasındaki tartışma izleyicilerin dikkatini çekti. Programda neler yaşanıyor? Müge Anlı'nın kullandığı kelimeler karşısında izleyiciler sosyal medya üzerinden tepkisini gösterdi. İkili arasında bir problem yaşandığı öne sürülse de genel olarak böyle bir havanın estiği biliniyordu.

Müge Anlı Rahmi Özkan'a Neler Dedi?

Programda bir kadının Rahmi Özkan'dan yardım istemesi üzerine tabelaya kadın değil de Rahmi Özkan getirildi. Yayında Özkan'ın görüntüsü verilince Müge Anlı tepki gösterdi. Onun neden konulduğunu ve kadının konmasını istediğini söyleyince ortalık karıştı. Rahmi Özkan için "şu" diye hitap eden ünlü isim izleyicilerin tepkisiyle karşılaştı. Çünkü bir süredir ikili arasında böyle bir ilişki olduğunu ve Müge Anlı'nın onu küçümsediği vurgulanıyordu.

Rahmi Özkan Programdan Ayrılacak mı?

Yaşanan bu olay sonucu Rahmi Özkan'ın programdan ayrılacağı iddia edildi. Ancak Avukat Rahmi Özkan'ın böyle bir planı olmadığı biliniyor. Sosyal medyada izleyiciler Müge Anlı'nın özür dilemesi gerektiğine kanaat getirdi. Eğer dilenirse bu konu ile iligli bir sorun kalmayacaktır. Fakat pek çok izleyicinin bu duruma takıntılı olduğu görüldü. Bakalım bu sorun gündeme daha fazla taşınacak mı veya Müge Anlı'dan bir yanıt gelecek mi göreceğiz.