Müge Anlı İle Tatlı Sert Canlı Yayınında Nikahsız Gelin Ortalığı Karıştırdı! Müge Anlı Baygınlık Geçirdi..

Müge Anlı İle Tatlı Sert Canlı Yayınında Nikahsız Gelin Ortalığı Karıştırdı! Müge Anlı Baygınlık Geçirdi..

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında yeni bir olay yaşanmadan gün geçmiyor. Stüdyoyu 22 yaşında nikah kıydıran genç bir kadın getirildi. Genç kadının annesinden gelinlik istemesi sosyal medyada çok sayıda tepkiye yol açtı. İşte Müge Anlı İle Tatlı Sert'teki o anlar...

A+A-

Haftanın her günü ekranlarda olan Müge Anlı'lı Tatlı Sert dizisinde yaşanan olaylar tepki çekiyor. Programın olayları ara ara izlenirken bugünkü programın gündeminde pi. Fevziye. 22 yaşındaki epilepsili kızı hakkında önemli açıklamalarda bulunan Fevziye Hanım, kızı Eda'nın gözaltına alındığını söyledi. Programın olayları ekranlarda gözükürken canlıdır.

 İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan o anlar…

MÜGE ANLI'DA BİR ANDA ORTALIK KARIŞTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Fevziye Hanım, kızı Eda hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Daha önce nişanlandığını ama nişanı bozduğunu belirten Fevziye Hanım, 22 yaşındaki Eda'nın düğün görüntülerini görünce sinirlerine hakim olamadı. Müge Anlı damadın kendisinden geçmiş bir şekilde dans etmesine anlam veremediğini ifade ederken “Evlerden ırak” sözlerini dile getirdi.

muge-anli-nikah-krizi.jpg

Düğünü kendisinin yaptığını belirten Fevziye Hanım, kızının nikahının olmadığını açıklayınca stüdyo bir anda birbirine girdi. Damat tarafının yapacağı düğünün parasını kendisinden istediğini belirten Fevziye Hanım, “Kızım beni aradı, ‘Anne bana yardım et’ dedi. Başına bir şey gelmesinden korkuyorum” ifadelerini aktardı.
muge-anli-nikah.jpg

“BORCUNUZ VAR EVLENEMEZSİNİZ”

Programa konuk olan Eda kapıyı işaret ederek çıkmak istersem çıkarım ifadelerini kullandı. Kendisinin zorla tutulmadığını ifade eden Eda, nikah detayını da canlı yayında anlattı. Nikah kıymaya gittiklerinde memurdan aldığı cevabı söyleyen Eda stüdyoda kısa süreli bir şaşkınlık yarattı. Eda, “Nikah kıymaya gittik, memur bize ‘Sizin borcunuz var. Siz evlenemezsiniz’ dedi.” ifadelerini aktardı. Eda'nın söylemleri üzerine sinirlenen Müge Anlı, “Böyle bir şey mümkün değil. Atıyorsun anladın mı?” sözleriyle sert çıkıştı.

Konuşulanlar üzerine söz alan Rahmi Özkan ise, “Mümkün değil. Kocan ve kocanın babası seni kandırıyor, nikahtan kaçıyorlar” şeklinde konuştu. Eda'nın annesi Fevziye Hanım yaşananların üzerine “Gitsin nikahını kıysın, ben peşini bırakacağım” dedi.

Güncellendi!