Müge Anlı İle Tatlı Sert'te Kendi Ölüm Haberini Duyurdu!

Müge Anlı İle Tatlı Sert'te Kendi Ölüm Haberini Duyurdu!

Müge Anlı İle Tatlı Sert'te yeni bir gelişme yaşandı. Bartın'da kendi ölüm ilanını paylaşarak 25 gündür kendisinden herhangi bir haber alınamayan Türkan Günday, ortaya çıktı. Filmlere konu olacak olayla birlikte 50 yaşındaki kadın kimseye haber vermeden Bartın’da evlenmeye gittiği ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

A+A-

İstanbul Gaziosmanpaşa’da yaşayan 50 yaşındaki Türkan Günday, sosyal medya hesabı üzerinden kendi ölüm ilanını paylaşarak ortalıktan kayboldu. Türkan Günday’ın kaybı üzerine yakınlara büyük bir korku içerisinde girdi. 50 yaşındaki kadın, Bartın’a evlenmeye gittiği ortaya çıktı.

İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde akıl almaz bir olay yaşandı. Türkay Günday isimli kadın WhatsApp durumu üzerinden kendi ölüm ilanını paylaşarak, ‘Cenazeme kaç kişi gelecek?’ diye soru sordu. Kadın, cenazesinin dahi nereden kaldırılığıacağına dair adres verince, gönderiyi gören kişilerin şaşkınlıkları 2 kat daha arttı. Günay, paylaşım sonrasında ortalıktan kayboldu.

Paylaşımı yaptıktan sonra ortalıktan sır gibi saklanan Türkan Günay’ın yakınları meraklandı. 25 gün boyunca ortalıkta görünmeyen iki çocuk annesi kadının yakınları ATV ekranlarına çıkarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı.​​​​​​​

Yayına katılmasıyla birlikte sevindiren telefon haberi geldi. Programa canlı olarak bağlanan Songül Kızılçay isimli kadın açıklama yaptı. Günday’ın yaşadığını ve evlenmek içinde Bartın’a gittiğini iddia etti.​​​​​​​

Programa bağlanan Songül Kızılçay, yaptığı açıklamada şunları söyledi; Türkan hanımı arkadaş vasıtasıyla tanıdım. Bir kaç kez görüştük. Evime geldi. Bana, 'İstanbul'dan sıkıldım. Yalnızım. Ölsem de kimsenin haberi olmayacak. İyi birini bulsam evlenirim.

Ben de, bekar dayım olduğunu söyledim. Dayımın evlenmek istediğinden bahsettim. Birbirlerine telefon numaralarını verdim. Bir süre telefonda görüştüler. Daha sonra Bartın'da yaşayan dayım İstanbul'a geldi. İmam nikahı yapmışlar. Sonra Türkan Bartın'a dayımın yanına gitti. Resmi nikah kıyacaklar" dedi. Türkan Günday’ın açıklamalarıyla birlikte kadının kimseye haber vermeden Bartın’a evlenmeye gittiği öğrenildi.