Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Rahmi Özkan Ayrıldı! Müge Anlı İzleyicileri Çok Üzüldü..

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te Rahmi Özkan Ayrıldı! Müge Anlı İzleyicileri Çok Üzüldü..

Müge Anlı'da canlı yayınlara çıkan Rahmi Özkan, uzun süredir programda çalışıyor. Rahmi Özkan ve Müge Anlı arasında yaşanan tartışmalar artık son bulmak üzere. Rahmi Özkan programdan ayrılıyor mu? Programın avukatı olarak bilinen isim ani bir şekilde ekranlara veda mı edecek?

A+A-

Rahmi Özkan, Müge Anlı'nın programında avukat olarak karşımıza çıkıyor. Hukuki sorunları temel alan açıklamalar yapmasının yanı sıra önemli değerlendirmelerde de bulunuyor .İkili arasında son dönemde sorun yaşandığına ilişkin bazı iddialar ortaya atılmıştı. Bu açıklamalardan sonra Müge Anlı'nın Arif Verimli ile yolunu ayırdığı gibi Rahmi Özkan'la da ayıracağı tahmin edildi. Ancak yapılan bazı açıklamalar iddiaların tüm boyutunu değiştirdi.

Rahmi Özkan Programdan Ayrılacak mı?

Rahmi Özkan'ın henüz programdan ayrılacağına ilişkin bir açıklama yapılmadı. Başarılı ismin uzun zamandır programda yer aldığı ve aralarında herhangi bir sıkıntının da olmadığı vurgulanıyor. Bazı canlı yayınlarda Müge Anlı'nın tepki gösterdiği belirtilse de yayının akışı içerisinde yaşandığı ve büyük sorun teşkil etmediği vurgulanıyor.

Arif Verimli Ayrılmıştı

Arif Verimli'nin apar topar programdan ayrılması gündem olmuştu. Müge Anlı'dan ayrılmasının en önemli nedenlerinden biri de iletişimde yaşanan sıkıntıydı. Bu soruna dayanamayan ünlü ismin programa veda etmesi ve sosyal medyadan açıklama yapması dikkat çekmişti. Benzer bir durumun yaşanılmasından korkuluyordu ancak iddialar asılsız çıktı.