Müge Anlı İle Tatlı Sert'te Sunucu Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

Müge Anlı İle Tatlı Sert'te Sunucu Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

ATV Müge Anlı'ya gelen kayıp olayında yeni gelişmeler yaşandı. 24 yaşında kaybolan Ahmet'in dereye girdiği iddia ediliyordu. Arkadaşının ifadelerinden sonra işlerin rengi biraz daha değişti. Kendisiyle son defa görüştüğü öğrenilen kişi neler söyledi? Müge Anlı, Ahmet'in başına gelenleri öğrenince ne yapacağını bilemedi.

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, 24 yaşındaki bir gencin aniden kaybolması gündeme geldi. En son arkadaşıyla görülen kişinin nereye gittiği bilinmiyordu. Arkadaşı Murat'ın ifadesine göre dereye yüzmeye gitmişti. Ancak Murat'ın vermiş olduğu çelişkili ifadelerden ötürü göz altına alındığı öğrenildi.

Ahmet'in Kıyafetleri Bulundu

Ahmet'in dere kenarında bulunan kıyafetleri dereye girme ihtimalini kuvvetlendirdi. Ancak Murat'ın anlatmadığı bir şeyler olabilirdi. Bu konuda Müge Anlı ve yetkililer de yoğun çaba sarf etti. Daha sonra ortaya çıkan bir detay herkesi paramparça etti. Müge Anlı dahi bu gelişmeden sonra ne yapacağını şaşırdı.

Cansız Bedenine Ulaşıldı

Bahsedildiği üzere Ahmet dereye girmiş ve boğularak hayatını kaybetmişti. Cansız bedenine ulaşıldıktan sonra ailesine haber verildi. Murat ise tekrar ifade vermek üzere gözaltına alındı. Alkol aldıklarını ve daha sonra Ahmet'in üstünü çıkartarak dereye girdiğini söyledi. Ailesine anlatmaya çekindiğini de ifade ederek konuyla ilgili çaresiz kaldığını belirtti. Yaşanan bu gelişme aileyi çok üzdü. Müge Anlı da uzun zaman sonra böylesine üzdün bir sonuçla karşılaştığı için duygularına hakim olamadı.