Müge Anlı İle Tatlı Sert'te Tekmeler Tokatlar Havada Uçuştu! Müge Anlı Kriz Geçirdi

Müge Anlı İle Tatlı Sert'te Tekmeler Tokatlar Havada Uçuştu! Müge Anlı Kriz Geçirdi

Müge Anlı yayınlanan son bölümünde gündeme damga vuran konuları ev sahipliği yaptı. 13 sezondur ekranlarda olan Müge Anlı ilk defa böyle bir şeye şahit oldu. Müge Anlı ile Tatlı sert programı her bölümü ile ilgi çekici konuları ev sahipliği yapıyor.

A+A-

Türkiye'nin gündemine giren olayları aydınlatan Müge Anlı ile ekibi 13 sezondur televizyon kariyerine devam ettiriyor. Yayınlanan son bölümünde Müge Anlı ilk defa böyle bir şeye tanıklık etti. Korku filmini aratmayan sahneler polis ve savcıları harekete geçirdi. Bu olaylar sonrası Müge Anlı ve ekibi sakinliğini korumaya çalıştı.

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert Türkiye'nin gündemine damga vurmaya devam ediyor. Programda yaşanan gerginlik Müge Anlı'ya zor anlar yaşattı.

Yaşlı Kadının Cansız Bedeni Mezardan Çıkarıldı

Yaşlı kadının cansız bedeni mezardan çıkarıldı. Manisa'da yaşanan işkence olayı izleyicilerin kanını doldururdu. Olayı aydınlatmak isteyen araştırmacı gazeteci Müge Anlı, 88 yaşındaki Fadime isimli kadının neden öldüğünü araştırıyor.

Kadının ölmesinin ardından dövüldüğünü dair görüntülerin ortaya çıkması gündemi salladı. Şiddet görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Cumhuriyet başsavcılığı soruşturmayı tekrar açarak yaşlı kadının cansız bedenini mezardan çıkardı.

Baş Şüpheli Fadime Arslan…!

Baş şüpheli Fadime Arslan…! Yaşlı kadının ailesi cinayet ile burun buruna kalınca Müge Anlı ile Tatlı Sert programında tansiyonlar tavan yaptı. Kan dondurucu iddiaların ortaya atılmasından sonra stüdyoda tekmeler ve yumruklar havada uçuştu.

88 yaşındaki kadının ölümünün ardından Fidan Arslan'ın dans ettiğine dair görüntülerin çıkması stüdyoyu salladı. Hakkında söylenen iddialardan dolayı stüdyoda sinir krizi geçiren Fidan Arslan, cinayet şüphelisi konumuna erişti.