Müge Anlı Kendini Tutamadı! Müge Anlı'yı Çıldırtan Konuk Stüdyodan Atıldı! Ağızları Açık Bırakan Olay…

Müge Anlı Kendini Tutamadı! Müge Anlı'yı Çıldırtan Konuk Stüdyodan Atıldı! Ağızları Açık Bırakan Olay…

Gündüz kuşağının en çok izlenen programı müge anlı ile tatlı sertte Beklenmedik olaylar izleyenler ve Müge Anlı’nın sakin kalamadığı konuk. Müge Anlı merhamet göstermeden sert bir şekilde konuşarak tüm stüdyoyu şaşkına uğrattı işte o olay ...

A+A-

21 yaşında kızı olan, kızının akli dengesinin tam olmadığını ifade ederek programa katılan Fevziye Hanım, kızının bir yıldan fazladır evli olduğunu, İsmail isimli bu gençle nikahlarının olmadığını dile getirdi. Bu iddialardan sonra programa davet edilen eda ve nikahsız bir şekilde bir yılı aşkın süredir evli olduğu iddia edilen İsmail ve İsmail’in ailesi stüdyoya geldi. Müge Anlı’nın İsmail’in ailesinin Eda nikahlı olsa da bir şey fark etmeyecek demesi üzerine sabrı taştı ağzına geleni söyledi.

 

Bu cümleler karşısında tepkisiz kalamayan Müge Anlı sert bir şekilde tepkisini verdi. Sakin sakin sadece evliliğin bir şey ifade etmediğini söyleyen Müge Anlı “Evli olsa da aynı değil böyle söylenince benim tepemin tası atıyor. Bu ülkede medeni kanun var. Hala daha Türk kadınının elde ettiği medeni kanun haklarını elde edemeyen bunun için sokaklarda yürüyen, kendini yakan, dövülerek öldürülen kadınlar var dünyada. Şimdi benim kadın olarak elde ettiğim bu hakkı ‘olsa da olur olmasa da olur’ diye söyleyemezsiniz söyletmem.” ifadelerini kullandı. Sonrasında duyanları şaşırtan cümleler sarf edildi.

 

Bu sözleri dile getiren İsmail ve ailesine evliliğin sadece nafaka ve dava olduğu için nikah kıymadığını ifade eden Müge Anlı “bana onu Birinci Dünya savaşından çıkmış o yıkık memleketteki Mustafa Kemal Atatürk verdi bana o hakkı. O yüzden 13 aydır evinizde hangi amaçla tuttuğunuzu bilmediğim 22 yaşındaki çocuğun o hakka sahip olmasını istiyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Bir ay boyunca eve sadece 2 kez gelen nikahsız kocası için hiç durmaksızın evin tüm ihtiyaçlarını yerine getiren kendini sadece buna adamış olan Eda ise “Beni İsmail’le kimse ayıramaz.” Dedi. Sizin bu konu hakkındaki fikirleriniz nedir?