Müge Anlı Liderliği Esra Erol'a Kaptırdı! Müge Anlı Programı Final Yapabilir!

Müge Anlı Liderliği Esra Erol'a Kaptırdı! Müge Anlı Programı Final Yapabilir!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yıllardır zirvede olmasının ardından son haftalara damgasını vuran Esra Erol reyting anlamında lider olmayı başardı. Konsept bakımından en çok Esra Erol'un izlendiği ve sonrasında da Müge Anlı'nın geldiği görülüyor. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ne zaman final yapacak?

A+A-

Esra Erol'un programı ile Müge Anlı'nın programı arasındaki çekişme hız kesmeden devam ediyor. Ancak son zamanlarda bir program daha da fazla öne çıkmaya başladı. Müge Anlı, yıllardır program sunmasına rağmen, evlilik programı yapmayı bırakarak konsept değiştiren Esra Erol ile olan rekabette avantajını kaybediyor. İkisi de çeşitli vakalar üzerine araştırmalar yapıyor ve konukların ifadelerini dinleyerek doğru sonuca ulaşmaya çalışıyor. Bu konseptte programlar arasında yalnızca üç programın öne çıkması da ilgiyi artırdı.

Müge Anlı Reyting Kaybı Yaşıyor!

Esra Erol ile arasındaki mücadeleyi gün geçtikçe kaybeden Müge Anlı, reyting kayıplarının önüne geçemiyor. Müge Anlı'nın reyting sonuçlarına bakıldığında Esra Erol'un bir veya iki sıra gerisinde yer almakta. Bu da demek oluyor ki tahtın yeni sahibi Esra Erol'da programı oldu. Bu durum sonucunda acaba Müge Anlı programında bir değişiklik yapılacak mı merak ediliyor. Sonuç itibariyle yıllardır zirvede olan bir programın son zamanlarda düşüş yaşaması tesadüf olamaz. Müge Anlı, programa uzman isimlerle katılarak olayların yorumlanmasını sağlıyor. Bu da insanların olaylarla ilgili daha fazla bilgi birikimi edinmesini ve programın daha verimli geçmesine katkı sunuyor. Ancak son haftalarda ünlü bir ismin programdan ayrılması reyting kaybı yaşatabileceğine yönelik tahminlerde bulunuluyordu. Nitekim beklenen gerçekleşti.

Müge Anlı Final Yapacak mı?

Müge Anlı final yapma konusunda herhangi bir adım atmışa benzemiyor. Yıllardır zirvede olan ve son zamanlarda tahtı Esra Erol'a bırakan ünlü ismin bu işin peşini kolay kolay bırakacağını sanmıyoruz. Daha tecrübeli ve bilindik olması nedeni ile Müge Anlı'nın yakın zamanda Esra Erol'u tekrar geçmesi an meselesi olabilir. Bunu yakın zamanda görebiliriz. İkisi de kendi alanında usta ancak Müge Anlı'nın final yapması gibi bir durum söz konusu değil. Olayların araştırılması ve gün yüzüne çıkarılması konusunda Müge Anlı'nın fazlasıyla başarılı olduğu biliniyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.