Müge Anlı O Parti'den Aday Oluyor! Müge Anlı'nın Oy Oranı 45 Parti'den Daha Fazla Çıktı

Gazeteci Talat Atilla, AKP'nin milletvekili adayları olarak Müge Anlı, Hilal Kaplan, Hasan Basri Yalçın, Halime Kökce ve Şebnem Bursalı'yı önerdiğini yazdı; Anlı'nın yüzde 2 ila 2,5 oyla iktidarda olduğuna inanılıyor" dedi. Kulise bomba gibi düşen iddiaya Müge Anlı canlı yayında yanıt verdi.

Ünlü Sunucu Müge Anlı'nın 'vekillik' adaylığıyla gündeme geldi. Turktime.com yazarı Talat Atilla, AKP'nin milletvekili adaylığı için 5 aday sunduğunu iddia ediyor.

 

"YÜZDE 2 İLE 2,5 OYU VAR"

İddiaya göre, AKP'nin teklif götürdüğü isimler arasında Müge Anlı, Hilal Kaplan, Hasan Basri Yalçın, Halime Kökce ve Şebnem Bursalı yer alıyordu.

Atilla yazısında, "İktidar partisi Müge Anlı'ya milletvekili adaylığı teklif etti. İktidar kulislerinde Anlı'nın yüzde 2 ile 2,5 oyu olduğuna inanılıyor. Sabah yazarları Hasan Basri Yalçın ve Hilal Kaplan'a.. Star yazarı Halime Kökce'ye de iktidar partisinden vekillik teklifi geldi. Siyaset bu, elbette saatler içinde her şey değişebilir ama bu gazetecileri TBMM'de görecek gibiyiz" satırlarına yer verdi.

muge-anli.jpg

MÜGE ANLI İDDİALARA CANLI YAYINDA YANIT VERDİ

Gözlerin çevrildiği Müge Anlı ise konuyla ilgili iddialara kendi programında yanıt verdi.

Esprili bir dille iddiaları yalanlayan Anlı, "Bir kere çok az yüzde 2.5. Razı olmam teklif edilse de. Bugün ben kendim aday olsam görün bakalım yüzde kaç alıyorum. Benim siyasetle alakam yok. Yapmak da istesem onu biliyorsunuz yaparım. Meclis'te de kadınlar görürsünüz. İstesem yaparım. Beni de abuk subuk TT yapmayın" dedi.

"GELEN TEKLİF YOK"

Anlı, sözlerine şöyle devam etti:
"Gelen teklif de yok. Aşk olsun hiç teklif de yok. Madem yapacaksınız yüzde 25 falan yapın da şanımız yürüsün. Siz öyle uydurursanız dalganız da böyle geçilir."

21 Mart 2023 Salı 19:01
Benzer Videolar