Müge Anlı Programında Sonunda Buda Oldu! Müge Anlı Resmen Çileden Çıktı!

Müge Anlı Programında Sonunda Buda Oldu! Müge Anlı Resmen Çileden Çıktı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan olaylar herkesi şaşkına çevirdi.41 yaşındaki kadının TikTok’ta başına gelenler ağızları adeta açık bıraktı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 18 Ağustos 2008 yılından bu yana ilgi ile takip ediliyor. Alınan bilgiler neticesinde Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Ünlü sunucu hergün birçok olaya ev sahipliği yapıyor.

Müge Anlı’da Büyük İtiraf

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Kan donduran itiraflar herkesi şaşkına çevirmeyi başardı.

Türkiye’nin gündemini sarsan bir sürü itiraf canlı yayında İzleyiciler tarafından da takip edildi. Polis ile birlikte çalışan araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın çözmediği olay kalmadı. İnsanların ailelerine yaptıkları, eşlerine, çocuklarına, komşularına yaptıkları acımasızlıklar bu program ile birlikte gözler önüne seriliyor.  Ayrıca Müge Anlı’nın son bölümünde yaşananlar ise yok artık dedirtti. 41 yaşındaki kadın, TikTok’ta başına gelenler için başarılı gazeteci Müge Anlı’nın kapısını çaldı. Nebahat Astekin, 27 Mayıs tarihinde kayıplara karışmıştı. Ardından kendisinden haber alamayan ailesi Müge Anlı’ya başvuru yaptı. Müge Anlı kayıp kadını Aksaray’da bulduklarını söyledi. Kayıp kadının eşi ise madde bağımlısı olduğunu belirtti. TikTok’ta konuşup güvendiği Ramazan Aydın ile ilişkisi başlayan Ebru Fidan ortadan kaybolduğunu belirtti. Başka bir şehirde ev alma umuduyla sattığı evin parasını sevgilisine verildiğini söyledi.  Ramazan Aydın ise nikah öncesi kayıp oldu. Ebru Fidan ise canlı yayında kendisini bırakan sevgilisine seslendi.