Müge Anlı'da 19 Yaşında Genç Kayboldu! Annesi Yüzünden Kayıplara Karıştı!

Müge Anlı'da 19 Yaşında Genç Kayboldu! Annesi Yüzünden Kayıplara Karıştı!

ATV programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yine ilginç olaylar yaşandı. 19 yaşındaki Yakup Bakır'ın kaybolmasının sorumlusu kim? Anne Gülay Bakır'ın söyledikleri oğlu tarafından yalanlandı. Ayrıca Müge Anlı bir kayıp vakasını daha çözerek izleyicilerin takdirini kazandı. İşte Yakup Bakır'ın kaybolma nedeni...

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Yakup Bakır'ın bir anda kaybolduğu öğrenildi. Çalıştığı çiftlikten ayrılarak kayıplara karışan genç çocuğun nerede olduğu merak ediliyordu. Yapılan araştırmalar sonucunda Müge Anlı, Yakup Bakır'a ulaştı. Ayrıca programda yaşanan olaylara bakıldığında annenin söylediklerinin çelişkili olduğu ifade edildi.

Abi Kardeş Kavgasından Ötürü Kaçmışlar

Abisi ile arasının bozuk olduğunu ifade eden anne Gülay Bakır, ikilinin tartışmasından sonra böyle bir ayrılık olayının gerçekleştiğini belirtti. Abisi ile sürekli tartıştığını ifade etti. Ayrıca alkolik olduğunu da söyledi. Müge Anlı'ya söyledikleri ile Yakup Bakır'ın bulunduktan sonraki sözleri oldukça farklıydı.

Yakup Bakır Bulundu!

Detaylı arama çalışmalarının ardından Müge Anlı ve ekibi Yakup Bakır'a ulaştı. Daha sonra genç çocuğa sordukları sorularla gerçeği öğrenmeye çalıştılar. Yakup Bakır, annesi yüzünden kaçtığını ifade etti. Ayrıca onun söylemleriyle pek çok defa çelişen cümleler kurdu. Anne Gülay Bakır ise kendisine abisiyle onu yalnız bıraktığı için kızgın olduğunu belirtti. Yaşanan bu olaydan sonra çok rahatladığını da ifade etti. Bakalım Yakup Bakır canlı yayına çıkacak ve her şeyi açıklayacak mı öğreneceğiz.