Müge Anlı’da Kan Donduran Olay! Büyükşen Çiftinin Cinayetinde 24 Göz Altı!

Müge Anlı’da Kan Donduran Olay! Büyükşen Çiftinin Cinayetinde 24 Göz Altı!

Müge Anlı’nın sunuculuğunu yaptığı programda gündeme gelen Büyükşen çiftinin cinayetinde yeni gelişmeler yaşandı. Çiftin cinayetinden şüpheli olarak olay yerinden yaralı olarak kurtulan kızları ve en küçük oğullarının içinde bulunduğu 24 kişi gözaltına alındı. Gündeme bomba gibi düşen cinayetin arkasındaki gizli sır ne… Merak edilen her şey haberimizde.

A+A-

3 yıl önce gerçekleşen olayın arkasında kimler var. Evlerine pompalı tüfekle girip Necla ve Metin Büyükşen çiftini öldürüp daha sonra çiftin kızları Büşra Büyükşen’i yaralayarak olay yerinden ayrılan kişinin kim olduğunun ortaya çıkmasına az kaldı. Cinayet için özel bir ekip kurulmuştu ve araştırmalara hızlı bir şekilde başlandı. Araştırmalar sonucunda içlerinde Büyükşen çiftinin kızının ve oğlunun bulunduğu 24 kişi gözaltına alındı.

Büyükşen Çiftinin Cinayeti!

Akşam saatlerinde eve giren kar maskeli bir kişi çifti vurarak öldürdü. Çiftin kızları Büşra Büyükşen ise iddia edilene göre tüfeğin dipçiğine vurarak komşularının aracına binerek jandarmaya durumu anlatmaya gitti. Katilin kim olduğu henüz bulunamamışken çiftin doktor oğulları Osman Büyükşen, Müge Anlı programına katıldı. Ailesinin katillerinin bulunmasını istedi. Osman Büyükşen’in girişimi üzerine Konya’da Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) bünyesinde bir ekip kuruldu.

Büyükşen Davasında Şok Gözaltılar!

Özel ekibin çalışmaları neticesinde birçok kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişiler arasında Büşra Büyükşen, Uğur Büyükşen, Betül Büyükşen, Muammer Büyükdoğrucan, Mehmet Ali Dayanır gibi önemli kişilerin olduğu 24 kişi gözaltına alındı. Büşra Büyükşen olay yerine getirildi ve olay gününü tekrar canlandırılması istenildi. Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yaptığı açıklamada ise soruşturmanın hala devam ettiği ve sonucu hakkında bilgi verileceği vurgulandı.