Müge Anlı’da Şok Eden Olay! Hem İzleyici Hemde Müge Anlı dondu kaldı..

Müge Anlı’da Şok Eden Olay! Hem İzleyici Hemde Müge Anlı dondu kaldı..

Birbirinden ilginç konuları işleyen ve ATV bünyesinde yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir şok olay daha yaşandı! Hem korku hem de kabus dolu anların anlatıldığı bu bölümde izleyiciler şok oldu!

A+A-

Şimdiye kadar işlenen konular arasında en iğrenç konu olarak karşımıza çıkan bu yeni olayı dinleyenler, şok üzerine şok yaşadılar. İşte izleyicileri fazlasıyla üzen korku, şiddet barındıran olayın detayları!

Bundan tam 3 yıl önce Trabzon kentinde meydana gelen olay; Müge Anlı’nın programında konu olarak işlendi. Bu iğrenç olayın detayları birer birer ortaya çıktıkça izleyiciler de şok üzerine şok yaşadılar. 3 yıl önce yaşanan bir tecavüz ve öldürülme olayının ayrıntıları dinleyicileri şok etti! Çünkü bu olayda talihsiz bir kızın feci bir şekilde tecavüze uğradığı ortaya çıktı. Gece saatlerinde yaşanan olayda; kadının üzerinden 3 farklı erkeğin sperm örneğinin çıktığı bilgisine de ulaşıldı. Her detayı iğrençlikle dolu bu üzücü olay; izleyiciler de şok etmeye fazlasıyla yetti!

Olayda ismi P.K. olarak bilinen kadın; 3 farklı arkadaşıyla birlikte dışarı çıkmış. 3 arkadaşından ikisi erkek birisi de kız olduğu ifade edilirken; bu olayda ölen tek kişinin de P.K. olduğun ifade edildi. Bu arada Tuğba adındaki bir kız programa katılarak; P.K. ile yakın arkadaş olduğunu anlatarak olayın detaylarını anlatmaya başladı. Bu andan itibaren anlatılanlar ise izleyenlerin adeta kanını dondurdu!