Müge Anlı'da Şokta! Arif bey Cinayetten Sorumluyum Dedi

Müge Anlı'da Şokta! Arif bey Cinayetten Sorumluyum Dedi

Müge Anlı'ya katılan annenin oğlunun bir süredir kayıp olduğunu söylemesiyle derin bir araştırma başladı. Babası ile yaşadığı bilinen Engin'in ortadan kaybolması ile büyük bir itiraf şoku yaşandı. İlk başta suçlamaları reddeden Arif Bey, Engin'in ölümünden kendisinin sorumlu olduğunu söyledi.

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine şaşıracağınız ve şok olacağınız bir olay yaşandı. Baba, oğlunu tüfekle öldürdüğünü itiraf etti. Bu itiraf sonrası oğul Engin'in annesi ve kız kardeşi göz yaşlarına boğuldu. Yaşanan olaylar izleyicileri de etkiledi.

Müge Anlı'da Engin Bir Anda Kayboldu

34 yaşında elektrik tesisatçılığı ile uğraşan Engin'in bir süredir kayıp olduğu belirtildi. Anne Şaziment Hanım ve kızı Emine Hanım'ın katıldığı programda Engin ve babası hakkında bazı bilgiler verildi. Baba Arif Bey, son zamanlarda Engin ile tartışıyordu. Engin'in sürekli olarak beni evlendirmiyorsunuz diye isyan ettiği ve babası ile tartıştığı belirtildi. Aynı zamanda ruhsal sıkıntıları olması muhtemel bir şekilde ailesine şiddet uyguladığı belirtiliyordu. Annesine ve babasına şiddet uyguladığı için Emine Hanım'ın erken evlendiğini söylemesiyle izleyiciler şaşkınlığını gizleyemedi.

Babası Yurtdışına Çıktı Dedi

Babasının yanına gidilerek Engin'in nereye gittiği sorulduğunda ise Arif Bey, oğlunun Gürcistan'a gittiğini ve kendisinden para aldığını söyledi. Zaman zaman aralarındaki çeşitli tartışmaların ve kavgaların yaşandığını da ekledi. Birlikte yaşamakta olan Arif Bey ve Engin'in arasındaki münasebet oldukça çelişkiliydi. Durduk yere kimselere haber vermeden Gürcistan'a gittiği iddia edilen Engin'in bu durumu pek inandırıcı gelmedi. Nitekim Arif Bey ise daha fazla dayanamadı ve tüm gerçekleri açığa döktü.

Arif Bey Oğlunu Öldürdüğünü İtiraf Etti!

Arif Bey, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak Engin'i öldürdüğünü itiraf etti. Ancak bu itiraftan önce eşi ve kızının stüdyodan çıkmasını istedi. İtiraftan sonra ise eşinin hakkını helal etmesini istedi. Oğlunu tüfekle vurduğunu ve öldürmek amaçlı bunu yapmadığını belirtti. Cinayet itirafı tüm izleyicileri sarstı ve anne kız göz yaşlarına boğuldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.