Müge Anlı'da Türkiye'yi Ayağa Kaldıran Olayın Perde Arkası Ortaya Çıktı

Müge Anlı'da Türkiye'yi Ayağa Kaldıran Olayın Perde Arkası Ortaya Çıktı

Müge Anlı İle Tatlı Sert'te yeni gelişmeler yaşanıyor Akkuş çifti, geçinemediği için kızlarını belirli bir ücret karşılığı evlatlık verdi. Daha sonra kızlarını bir daha göremediler. Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşanan bu olay izleyicileri hayrete düşürdü. Evlatlık verdikleri kızlarını bir daha görebilecekler mi? Kızları ne karşılığında evlatlık verdiler?

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te ilginç anlar yaşandı. Yıllar önce evlatlık verilen kız çocuğu aranıyor. Aile, kızlarını evlatlık verdiği için oldukça pişman. Onu görebilmek için programa çıktılar ve bir umut bekliyorlar. 1995 doğumlu kızın akıbeti bilinmiyor. İşte Akkuş çiftinin söyledikleri...

Kızlarını Evlatlık Vermişler

O dönem 5 çocukları olduğu için kızlarını evlatlık verdiklerini açıkladılar. Yılmaz ve Fatma Akkuş'un söylediklerine göre durumları kötü olduğundan, bakamayacakları için bir kızını evlatlık verdiler. Üstelik karşılığında bir miktar para da aldılar. Ayrıca sahiplenen zengin aile üç ton kömür de verdi. Tüm bunlar yaşanırken Fatma Akkuş ara sıra kızını görmeye gidiyordu.

Zengin Aile Ortadan Kayboldu

Zengin aile, kızı evlatlık edindikten bir süre sonra yaşadığı yeri terk etti. Evlatlık veren Akkuş çifti ise aileyi bir daha göremedi. Kızlarının son durumunu merak ettikleri belirtiliyor. Ancak Müge Anlı, çiftin kızlarını evlatlık vermesine sitem etti. Toplamda 9 çocukları bulunan çiftin maddi durumu bahane ederek bir kız çocuğunu evlatlık vermesini eleştirdi. İzleyiciler de bu durumun hoş olmadığını vurguladı. Şimdi ise dizide büyük bir bekleyiş sürüyor. Bakalım yıllar önce evlatlık verilen ve şu an 26 yaşında olan genç kadın bulunabilecek mi?