Müge Anlı'dan Flaş Aşı Kararı! Müge Anlı İle Tatlı Sert İzleyenlerden Tepki Geldi

Müge Anlı'dan Flaş Aşı Kararı! Müge Anlı İle Tatlı Sert İzleyenlerden Tepki Geldi

Müge Anlı'da aşı polemiği yaşandı. Ünlü sunucu izleyicilerine programa gelmeleri için aşı olmaları gerektiğinden bahsetti. Çift doz aşı olmayanların programa katılamayacağını söyleyince sosyal medyanın diline düştü. Kullanıcılar, platformdan tepkilerini dile getirirken Müge Anlı hedef tahtası haline geldi.

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te ilginç gelişmeler yaşandı. Başarılı sunucu Müge Anlı, aşı şartından bahsedince sosyal medyada bazı kullanıcıların tepkisini çekti. Buraya gelmek için aşı olmak zorundasınız diye sözüne başlayan ünlü isim, herkesin aşı olamayacağını ancak en azından yüksek bir kısmın şimdilik aşı olması gerektiğini ifade eden bir konuşma yaptı. Aşının kısıtlı olması dolayısıyla aşıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

Müge Anlı'dan Aşı Şartı!

Programlara ve konserlere girmek için aşı olmak zorunda olduğumuzdan ötürü Müge Anlı da bundan bahsetti. Sosyal medya kullanıcıları tepki gösterse de aslında bu devletin aldığı bir karar. Dolayısıyla izleyicilerin Müge Anlı'ya kızmaları için çok da bir nedeni yok.

Müge Anlı Programlara Devam Edecek!

Aşı şartının karşılanmaması durumunda izleyici sayısı da az olacak. Ancak Müge Anlı'nın her halükârda programa devam edeceği belirtiliyor. Çünkü kendisini izleyenlerin neredeyse tamamı televizyondan izlemekte. Hal böyle olunca aşı şartı orada geçerli olmuyor. Programa katılmak isteyen izleyiciler arasında aşılarının ikisini de olanlar programa katılma hakkı elde edecek.

Haber: Cansu Yılmaz