Müge Anlı'dan Flaş Karar! Müge Anlı İle Tatlı Sert Programının Yayın Tarihi Değişti

Müge Anlı'dan Flaş Karar! Müge Anlı İle Tatlı Sert Programının Yayın Tarihi Değişti

Müge Anlı, rakipleri Ece Üner, Esra Erol ve Didem Arslan Yılmaz'a karşı harekete geçti. Yeni sezon tarihini açıkladı ve ekranlara döneceğini duyurdu. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bu kadar erken başlayacağını kimse tahmin etmiyordu. Ünlü sunucu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile izleyicilerini mutlu etti. Müge Anlı ne zaman başlayacak?

A+A-

Müge Anlı, uzun süredir program yapmıyor. Programın yeni sezonu ne zaman başlayacak bilinmiyordu. Ancak gelen açıklama herkesi rahatlattı. Çünkü artık Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyebileceğiz. Geçtiğimiz sezon pek çok önemli dosyayı çözüme kavuşturan ünlü isim, kadınların ve mazlumların sesi haline gelmişti. Bu hareketiyle de büyük takdir toplamıştı. Bu sezonda da önemli olayların üzerine gidecek ve çözülmesi için çaba gösterecek. Elinden gelenin en iyisini yapmak için çalışan ünlü isim, sosyal medya hesabından yeni sezon tarihini paylaştı.

Müge Anlı Ne Zaman Başlayacak?

Müge Anlı'nın paylaşımında "10 gün sonra görüşmek üzere" yazıyordu. Haliyle tarihe baktığımızda 30 Ağustos'ta Müge Anlı'nın ekrana geleceğini söylemeliyiz. Başarılı ismin en kısa sürede ekranlarda olması bekleniyor. Televizyondaki rakiplerine karşı da hazır olduğu belirtildi. Bu sene Ece Üner'in de program sunmaya başlamasıyla formatı kullanan program sayısı arttı.

Müge Anlı Müjdeyi Verdi

Haziran ayından bu yana program yapmayan ünlü sunucunun müjdeyi vermesi izleyicileri rahatlattı. Çünkü bazı kaynaklara göre Müge Anlı'nın Ekim ayında program yapması bekleniyordu. Neyse ki buna gerek kalmadı.