Müge Anlı’nın Bir Kızı Daha Ortaya Çıktı

Müge Anlı’nın Bir Kızı Daha Ortaya Çıktı

Yakın zamandan bu yana büyük beğeniyle takip edilen bir sunucu olan Müge Anlı, kızını sır gibi saklıyor. Başarılı gazetecinin kızını ekranlardan uzak tutması, Müge Anlı’nın kızının da merak edilmesine neden oluyor! Müge Anlı’nın hemen herkesten saklamış olduğu kızı, nihayet ortaya çıktı. Tabi Anlı’nın kızını görenler çok şaşıranlar oldu! İşte detaylar!

A+A-

Müge Anlı; Burhan Akdağ’la evlendikten sonra boşanmıştı. Bu evlilikten bir kızı olduğu da biliniyordu. Ancak pek ekranlarda görünmeyen Müge Anlı’nın kızı çok merak ediliyordu. Lidya Müge Akdağ adında bir kızı olan Müge Anlı; özel hayatını da ekranlardan uzak tutuyor. Hatta yakın zamana kadar Müge Anlı’nın bir kızı olduğu dahi bilinmiyordu.

muge-anlinin-kizi-lidya-muge-akdag-kimdir-muge-anlinin-kizi-lidya-muge-akdag-nereli-kac-yasinda.jpg

Müge Anlı’nın Programında Mektubu Okunmuştu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bir mektup gönderen Müge Anlı’nın kızı; Anlı’yı da duygusal bir konuşma yapmaya itmişti. Böyle bir kız çocuğu yetiştirdiğim için Allah’a şükrediyorum, diyen Anlı; çocuğun olan sevgisini de dillendirmişti. 2002 yılında dünyaya gelen Lidya Müge Akdağ; konusunda araştırma yapan insanlar, sonunda Anlı’nın çocuğunu görmeyi başardı!

Öte yandan Lidya Müge Akdağ, annesi adına fidan bağışında bulunarak; annesinin ondan gurur duymasını da sağladı. Müge Anlı’nın kızının yazdığı mektubu ekranlarda okumasından sonra ise insanlar etkili bir araştırmanın içerisinde yer aldı. Sosyal medya platformlarında da gündem olan bu konu, hemen herkesin de ilgisini çekti! Bilindiği üzere Müge Anlı çoğunun velayetini de üzerine almıştı.