Müge Anlı'nın En yakınından İhanet! Tüm Ekip FOX TV'ye Geçti! Müge Anlı İle Tatlı Sert'te İstifa Depremi..

Müge Anlı'nın En yakınından İhanet! Tüm Ekip FOX TV'ye Geçti! Müge Anlı İle Tatlı Sert'te İstifa Depremi..

Müge Anlı'nın programından ayrılan isim dikkat çekti. Kebriye Koç'un geçtiği program dikkat çekti. Bundan sonraki süreçte de Fox TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun'da görev yapacak. Üstelik hafta içi her gün kamera karşısına çıkarak performans gösterecek.

A+A-

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşanan bu gelişme büyük dikkat çekti. Pek çok kişinin merak ettiği bu gelişmeye dair detaylar paylaşıldı. Kebriye Koç, Müge Anlı'da yıllarca görev yapmaktaydı. Kendisinin de güvendiği bir isimdi. Ancak Fox TV'de yayınlanan programa geçiş yapması şaşırttı. Fulya ile Umudun Olsun programına neden geçtiği ise merak ediliyor. Acaba Müge Anlı ile aralarında bir sıkıntı mı var?

Müge Anlı Şaşırttı!

Müge Anlı'nın konuya dair tek söz söylememesi dikkat çekti. Ancak Kebriye Koç, Müge Anlı'nın program işleyişinden söz ederek övgü ile bahsetti. Buradan da anlaşıldığı üzere ikili hakkında bir sıkıntı olmadığı anlaşılıyor.

Fulya Öztürk ile Çalışacak

Kebriye Koç, bundan sonraki süreçte kamera arkasında değil kamera önünde Fulya Öztürk ile çalışacak. Hal böyle olunca kendisinin kariyeri açısından da güzel bir gelişme oldu. Bakalım önümüzdeki haftalarda ikili hakkında yeni bir gelişme yaşanacak mı göreceğiz? Müge Anlı, zaman içerisinde büyük başarılara imza attı ve kendisine eşlik edenler de kimi zaman çeşitli hamlelerle de farklı programlara geçiş yapmakta.