Müge Anlı'ya Öyle Bir Rakip Çıktı Ki? Yer Yerinden Oynayacak! Müge Anlı'nın Resmen Seyircisi Bölündü

Müge Anlı'ya Öyle Bir Rakip Çıktı Ki? Yer Yerinden Oynayacak! Müge Anlı'nın Resmen Seyircisi Bölündü

Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından olan Müge Anlı yıllardır yayınlandığı saatlerin rekortmen programı konumunda bulunuyor. Sevilen programa çok uzun bir aranın ardından ilk kez bir rakip çıktı. Program reytinglerde ki yerini kaybedebilir.

A+A-

Ünlü sunucu Müge Anlı herkesin bildiği gibi Türk televizyonlarının en çok izlenen gündüz programlarının birinde görev alıyor. Çok uzun soluklu olan bu programın çok uzun zamandır herhangi bir rakibi bulunmuyor. Kendi türünde Türkiye'nin en çok reyting olan programına uzun bir aranın ardından ilk kez rakip çıktı.

Müge Anlı'ya yeni rakip! Sana Söz...

Müge Anlı'ya rakip olan program belli oldu. Star TV ekranlarını yeni dizisi  olan Sana Söz'ün konsepti neredeyse Müge Anlı ile aynı. Dizi ilk bölümünde iyi bir reyting oranına ulaşamasa da, ikinci bölümüyle aldığı reytinglerle Müge Anlı'yı bile zorlamaya başladı. Müge Anlı uzun zamanın ardından ciddi bir rakiple karşı karşıya geldi.

Sana Söz iddiasını büyütüyor!

Sana Söz dizisi her geçen bölümüyle daha yüksek reyting oranlarına ulaşırken, bu gidişle çok kısa bir zaman sonra Müge Anlı'yı geçece benziyor. Bakalım Müge Anlı yeni rakibine karşı nasıl bir savunmaya geçecek. Yeni haftada ikili arasında yaşanacak olan rekabette kimin kazanacağı çok merak ediliyor.