Müge Anlı'ya Öyle Bir Rakip Geliyor ki? Müge Anlı'nın Sağ Kolu İle Program Yapacak

Müge Anlı'ya Öyle Bir Rakip Geliyor ki? Müge Anlı'nın Sağ Kolu İle Program Yapacak

Seren Serengil, yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi düştü. Seren Serengil ve Arif Verimli yeni bir programa mı imza atacak? Müge Anlı'nın formatına benzer bir şekilde yeni program yapması bekleniyor. Peki bu konu hakkında Arif Verimli ne düşünmekte? İşte Beyaz TV sunucusu Serengil'den açıklamalar...

A+A-

Sabah Gazetesi'nin haberine göre: Müge Anlı'nın sunduğu program formatına yeni isimler dahil olacak. Ece Üner ve Didem Arslan Yılmaz'dan sonra bir adım da Seren Serengil'den gelebilir. Üstelik Beyaz TV'de program yapan güzel isim, çıtayı daha yukarı taşıyarak önemli kişilerle çalışabilir. Müge Anlı'nın önceden birlikte çalıştığı Arif Verimli gündeme geldi. Peki Seren Serengil ve Arif Verimli birlikte program yapacak mı?

Seren Serengil'den Yeni Program Hamlesi!

Müge Anlı'nın formatına benzer bir format ile ekran karşısına çıkması beklenen Seren Serengil, yeni projeleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Daha önce yaptığı açıklamada Esra Erol gibi program sunmak istediğinden belirtmişti. Bu açıklamadan anladığımız kadarıyla format olarak benzeyecek bir program yapabilir.

Arif Verimli de Katılacak!

Arif Verimli ve Seren Serengil'in arası oldukça iyi. Söylemezsem Olmaz programı sunan Serengil, yaptığı bir Instagram paylaşımında Arif Verimli ile yazışmıştı. Bunu gören kullanıcılar ise ikilinin program yapabileceğini iddia etti. Eğer bu formatta bir program gelir ise Arif Verimli'nin katılma ihtimali bulunuyor. Bakalım gerçekten de beklentileri karşılayacak şekilde bir program yapılacak mı? Özellikle de son zamanlarda bu tarz programların arttığını görüyoruz. Seren Serengil'den konuyla ilgili bir açıklama gelecektir.

Kaynak: sabah